Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

EL İLANI VE BROŞÜRLER

El ilanı ve broşürler geleneksel tanıtım yöntemlerindendir. Geleneksel fakat etkili. Müşterilerinize vereceğiniz el ilanları ve broşürlerle satışlarınızı artırabilir, müştreriniz olmayanları da müşteriniz haline getirebilirsiniz.

El İlanı Nedir ?  El İlanı Ölçüleri Nelerdir ?

Sıklıkla A6 (10x15 cm) veya A5 (14x21 cm) boyutlarında hazırlanan tek sayfadan oluşan adedine göre dijital baskı veya matbaa baskısı olan bir reklam ürünüdür. Broşür gibi çok sayfalı değildir. Daha ekonomiktir. El ilanları dağıtarak kampanyalarınızı, yeni ürünlerinizi, yeni mağazalarınızı insanlara duyurabilirsiniz.

El İlanı fiyatları  

El ilanları en ekonomik tanıtım ürünüdür. Yüksek adette yaptırıp az bir miktar ödeyebilirsiniz. Ucuz el ilanı fiyatları için İşte Kırtasiye El İlanları ve Broşürler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dijital makinelerle çalıştığımız için, az sayıda siparişiniz olsa dahi işleme almaktayız.

Broşür

Broşürler el ilanlarına benzeyen, daha fazla sayfa sayısı olan baskılı matbaa malzemesidir. Matbaa malzemesi deyince kalsik yüksek baskı rakamları aklınıza gelmesin. Gelişen teknoloji ve dijital baskı tekniği ile broşürlerinizi 100 mertebelerinde de basabilmekteyiz. Artık 1000’li rakamlara son.

Broşür örneklerini ve broşür fiyatlarını İşte Kırtasiye Broşürler sayfasında inceleyebilirsiniz.

Broşür ebatları ve ölçüleri tamamen sizin tasarımınıza göre hazırlanabilmektedir. Fakat yaygın olarak kullanılan ölçüler A5 (14x21 cm), A4 (10x15 cm) ve A3 (21x42 cm) dir. Broşürlerde sayfayı bir kaç şekilde kırarak farklı tasarımlar oluşturulmaktadır. Örneğin tek kırım broşürler, Z kırım broşürler ve içe kırım broşürler bunlara örnektir.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.