Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 240 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

DOSYALAMA VE ARŞİVLEME

Okul, eğitim ve hatta gündelik hayatınızda hemen her gün belirli evraklar gün yüzüne çıkar. Bu belgeler düzenli bir şekilde dosyalanmazsa hem oldukça büyük bir dağınıklık ve karışıklık meydana gelir hem de bazı belgelerinizin kaybolmasına yol açmış olursunuz. Belge ve evraklarınızı yırtılmalara, dış etkenlere karşı korumak için klasörlere, dosyalara ihtiyaç duyarsınız. Aynı zamanda önemli belgelerinizi uzun bir süre için saklamak ve arşivlemek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda her ihtiyacınızı karşılayacak ürünler, dosyalama ve arşivleme ürünleridir.  Dosyalar ve klasörler sayesinde belgelerinizi sınıflandırabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda rahatça erişebilir, toplantı esnasında sunumlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dosyalama ve arşivleme konusunda size yardımcı olacak bütün ürünlere en uygun ve avantajlı fiyat seçenekleri ile İş’te Kırtasiye.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Hem iş hem de okul hayatınızı kolaylaştırmak adına sizler için buradayız! En ucuz dosyalar, en kaliteli klasörler İş’te Kırtasiye.com’da sizlerle!  

Muhafaza Kabı

Muhafaza kabı nedir, ne işe yarar? Muhafaza kabı, A3, A4, A5, A6 ve A7 boyutlarındaki kâğıtlarınızı dış etkenlerden korur ve daha dayanıklı bir hale getirir. Arkasında bulunan çiviler sayesinde kolayca duvara monte edebilir ya da mıknatıslı özelliği bulunuyorsa metal yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Muhafaza kabı nerelerde kullanılır? Ofislerde belgelerinizi duvara asabilir, okullarda pano olarak kullanabilir, sokaklara asılan afişlerin yıpranmadan korunmalarını sağlayabilirsiniz.  Bigpoint muhafaza kabı ve diğer muhafaza kabı seçenekleri en uygun fiyat seçenekleri ile İş’te Kırtasiye.com’da!

Poşet Dosyalar

Poşet dosya nedir? Şeffaf dosya olarak da bilinen poşet dosyalar, A3, A4 ve A5 boyutlarındaki kâğıt ve belgelerinizin buruşmasını ve zarar görmesini engelleyen ürünlerdir. Ofis çalışanları, öğretmenler ve öğrenciler tarafından sıklıkla kullanırlar. Poşet dosyalar nerelerde kullanılır? Ofislerde belgelerin düzenli bir şekilde arşivlenmesi ve saklanması için kullanılırken, okullarda öğrenciler ödevlerini düzgün bir şekilde öğretmenlerine teslim etmek için kullanırlar.

Sunum Dosyaları

Sunum dosyaları nedir, ne işe yarar? Ofis ve eğitim yaşamında sunum yaparken kâğıtlarınızı tek bir dosya halinde sergilemenizi sağlarlar. Farklı ebat seçenekleri ile kullanım alanınıza ve belgelerinizin boyutuna göre seçebileceğiniz en ucuz sunum dosyaları İş’te Kırtasiye.com’da sizlerle!

Karton Klasörler

Karton dosya olarak da bilinen karton klasörler iş ve eğitim hayatında belgeleri arşivlemek ve depolamak için kullanılır. Farklı seçenekleri sayesinde kullanım amacınıza göre tercih edebilirsiniz. Örneğin tam kapaklı karton klasörler ile belgelerinizin tümünü koruyabilirken, yarım kapaklı karton klasörler sayesinde belgelerinizi daha kolay bulabilirsiniz.

Mekanizmalı Sunum Klasörleri

Mekanizmalı sunum klasörleri dosyalarınızı iyi bir şekilde korumanızı sağlarken sunumlarınızı da daha dikkat çekici hale getirir. Farklı boyutlarda, 2, 3 ve 4 halkalı olabilen iç mekanizmaları sayesinde kullanım amacınıza göre tercih edebilirsiniz. Sunumlar dışında mekanizmalı sunum klasörlerini kimler kullanır? Klasörleri en sık kullanan kişiler, iş yerlerindeki muhasebe departmanı çalışanları ve bankacılardır.

Magazinlikler

Magazinlik, iş yerlerinizin ve çalışma alanlarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Magazinlik nedir? Genel anlamda magazinlik; dosyaları organize etmek ve gerek iş gerek okul yaşamını düzenlemek için kullanılmaktadır. Magazinlik sayesinde dosyaların belli sınıflara ayrılması sağlanır ve bu da çalışma alanınızın içindeki kâğıt yığınlarının oluşmasını önler. Sınıflandırdığınız belgelerin ve evrakların istenildiğinde kolayca bulunmasına yardımcı olan magazinlik, ofis ortamında da önemli ölçüde rahatlık sağlar.

Arşivleme Kutusu

Evrak saklama kutusu olarak da bilinen arşiv kutuları içindeki belgeleri kolayca taşımanızı sağlar, plastik veya karton malzemeden üretilmektedir. Arşivleme kutusunun üzerine yazabileceğiniz notlar ile belgelerinizi rahatça ayırt edebilirsiniz.

Körüklü Dosyalar

Körüklü dosyalar sayesinde okul veya iş hayatınızda yanınızda taşımanız gereken belgeleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Körüklü dosyalar bölmeleri sayesinde birçok dosyayı, projeyi içerisinde bulundurabilir. İçerisinde bulunan farklı sayıda cepler sayesinde hem dosyalarınızı kategorize edebilir hem de kâğıtlarınıza zarar gelmeden muhafaza edebilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri ile en kaliteli körüklü dosyalar İş’te Kırtasiye.com’da sizleri bekliyor.

Fonksiyonel Dosyalar

Fonksiyonel dosyalar nedir? Ofis ortamında çalışırken birçok bilgisayar çıktısı, not, görsel ile çalışmalar yapılmaktadır. Bunların tertipli bir şekilde tutulması, aradığınızı kolay bir şekilde bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmış klasörlere fonksiyonel dosyalar denilmektedir. Fonksiyonel dosyalar ofislerde belgelerinizi muhafaza etmeye ve düzenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur.

Plastik Klasörler

Plastik klasörler nedir? Plastik klasörler geniş hazneleri sayesinde birçok belgeyi aynı anda bir araya getirir. Plastik klasörleri kullanarak hem masaüstü dağınıklığınızı hem de genel ofis düzeninizi korumuş olursunuz. Plastik klasörlerinizin içerisine birbiri ile aynı özellikte ya da konuya ait olan, bir arada tutmanız gereken belgelerinizi koyabilirsiniz.

Telli Dosyalar

Telli dosyalar, günümüzde en çok kullanılan dosyalama araçlarından biri haline gelmiştir. Öğrenciler notlarını, ofis çalışanları evraklarını ve hatta evde faturalarınızı veya garanti belgelerinizi bir düzen içerisinde saklamanıza, ihtiyaç duyduğunuz anda çok hızlı bir şekilde aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olurlar.

Proje Klasörleri

Proje klasörleri mimarlar, mühendisler ve öğrencilerin kâğıda döktükleri projelerin yırtılmasını, kırışmasını önler, dış etkenlere karşı korurlar.

Sekreterlikler

Sekreterlik nedir? Altında bulunan sert tabakası sayesinde ayakta olduğunuzda bile kolaylıkla not almanızı sağlar. Üzerine çelik klips ile sıkıştırdığınız evrak ya da raporlarınızı yine ayaküstü kolaylıkla inceleyip, yapmanız gereken işleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Askılı Dosyalar

Ofislerin genellikle masa arkaları dolap ya da raflar ile kaplıdır. Askılı dosyalar sayesinde birçok belgeyi fazla yer kaplamasına sebep olmadan muhafaza edebilir, belgelerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çıtçıtlı Dosyalar

Zarf dosya olarak da bilinen çıtçıtlı dosyalar, içerisine dosyalarınızı rahatlıkla koymanızı sağlayan klasörlerdir. Evraklarınızı toplamak, düzenlemek ve kategorize etmek için oldukça kullanışlıdır.

Bilgisayar Klasörleri

Bilgisayar ortamında hazırladığınız sunum, yazı ve projelerinizi çıktı aldığınızda toplu halde ve sıralı bir şekilde muhafaza etmenizi ve yanınızda taşımanızı sağlayan klasörlerdir. Bu klasörler sayesinde çalışmalarınızı bir kitap gibi okuyabilir ve dağılmadan muhafaza edebilirsiniz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.