Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Dosya Ayracı

Dosya ayraçları, günümüzde en çok kullanılan dosyalama araçlarından birdir. Öğrenciler notlarını, ofis çalışanları evraklarını ve hatta evde faturalarınızı veya garanti belgelerinizi bir düzen içerisinde ayrı ayrı saklamanıza, ihtiyaç duyduğunuz anda dosya içerisinde aradığınız şeyi çok hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olurlar.

Dosya Ayracı Çeşitleri

Şık tasarımları dosya seperatörlerinin kullanımını artıran bir diğer etkendir. Renkli dosya ayraçları çalışmalarınızı müşterilerinize veya üstlerinize şık bir şekilde sunmanızı sağlar. Dosyalama işlemlerinde tasarımın yanında kullanım kolaylığı da aranan bir husustur. Harfli dosya ayraçları aynı harfle başlayan şirketlerin evraklarını ilgili harfte tutmanızı sağlar. Rakamlı dosya ayraçları bir sıra dâhilinde evraklarınızı dizmenizi, aylara bölünmüş bir seperatör örneğin ay ay faturalarınızı tasnif etmenize yardımcı olur.

Dosya Ayracı Fiyatları

Birçok marka, harf, rakam, ay adı ve renk seçenekleri ile dosya ayraçları sitemizde sergilenmektedir. Kullanım amacınıza göre size en uygun seperatöre sitemizden ulaşabilir, sepetinize ekleyebilir ve İşte Kırtasiye güvencesi ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.