Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Dispenser Aparatlar

İngilizce dağıtıcı manasına gelen dispenser kelimesinden türetilen dispenserler, içerisine konulan kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı gibi ürünlerin ekonomik bir şekilde kullanılmasını sağlayan, kullanan kişinin kağıtların kalan kısmına temas edemediği aparatlardır. Konu hijyen ve ekonomi olunca dispenser aparatlar birinci sırada yer almaktadır.

Dispenser çeşitleri ve modelleri

Dispenserler kağıt havlu dispenseri, tuvalet kağıdı dispenseri ve peçete dispenseri olarak gruplandırılabilir. İçten veya dıştan çekmeli kullanım seçenekleri bulunan modelleri, z katlamalı kağıt havlu ve peçeteler için yapılmış modelleri ile sensörlü olarak kullanılan modelleri sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Dış yüzeyi metal, seramik veya kompozit malzemelerin birisinden oluşmaktadır. Bulunduğunuz mahalin dekoratif yapısına uygun renk ve şekilde türleri mevcuttur.

Dispenserler nerelerede kullanılır

Ofis, restoran, kafe, avm gibi çok fazla insan kullanımına açık yerlerde özellikte tuvalet ve mutfak bölümlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay ve pratik kullanımları nedeniyle tercih edilen bu aparatlar, bütçenize de katkı sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan kağıt ürünlere, sadece kullanan kişinin temas etmesi için dizayn edilen bu ürünler, hijyen konusunda kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Dispenserlere uygun olarak iç aksamlar ayrıca satın alınmaktadır. Bu ürünlere göz atmak için sitemizin Kağıt Temizlik Ürünleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

En uygun dispenser aparat fiyatları

En ucuz dispenser aparatları bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta temizlik ürünleri denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Palex markası ile sizlere sunduğumuz dispenser aparat modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Palex-logo.jpg (16 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.