Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Diplomat ve Para Zarfları

Ofis hayatımızın içerisinde birçok resmi yazışmalar, rapor alışverişi ya da para transferi yapmak durumunda kalırız. Bunlar için de işe yarayan en iyi ürünlerden biri de diplomat zarf ve para zarfları oluyor.

Diplomat zarf nedir ?

Diplomat zarflar, üzerine firmanızın logosunu ve bilgilerini basmanıza uygun üretilen bu zarflar sizin için kurumsal bir yapıya sahip olduğunuzun göstergesi olacaktır. Diplomat zarf baskı yapacağınız takdirde karşı alıcınızda değer taşıyacaktır. Genel olarak iki renkli diplomat zarf üretilmektedir. Diplomat zarflar genellikle beyaz renkli kaliteli hamur kağıt kullanılarak üretimini sağlayan ve ön tarafında küçük bir şeffaflığıyla içerisini görebilmemizi sağlayan bölmesi olan dikdörtgen şeklindeki zarflara denmektedir. Bu diplomat zarflara sıklıkla rastlamaktayız. Örneğin; telefon faturalarınız ya da bankalardan gelen kredi kartı hesap özetleriniz gibi resmi evraklar genellikle pencereli diplomat zarflar içerisinde gönderilmektedir. Zarfın ön yüzeyinde bulunan, içerisini görebilmemizi sağlayan şeffaf bölmeye pencere adı verilmektedir. Bu bir fatura zarfı örneğidir. Diplomat zarfların genellikle pencereli zarf olarak tercih edilmesinin sebeplerinden biri de, pencereli olması sayesinde alıcının zarfı gördüğü zaman içerisinde ne olduğunu zarfı açmadan anlayabilmesine öncelik sağlamış olursunuz.

Sitemizde bulunan diplomat zarf şablonları ise şöyledir;

Asil diplomat zarf ve oyal diplomat zarfları gibi seçenekleri sizler için sunan istekirtasiye.com üzerinden tüm işlerinize yarayacak modelleri inceleyebilirsiniz.

Zarf çeşitleri olarak renkler genellikle ikiye ayrılmaktadır. Beyaz ve Kraft olarak üretilen bu zarflar kullanım amaç ve isteğinize göre değişkenlik gösterebilir. Aynı şekilde birbirinden farklı boyutlara da sahiplerdir.

PARA ZARFLARI

Para zarfları da tıpkı diplomat zarfları ile hemen hemen aynıdır. Dilerseniz daha küçük ebatta ve penceresiz olan zarfları para zarfı olarak kullanabilir ve gizliliğine özen göstermeniz gerektiğini düşünüyorsanız bu gibi durumlarda işinize yarayabilir. Örneğin; evlendiğinizi düşünelim. Adettendir, düğün arabasının önünü çocuklar muhakkak keser ve sizden bir şey beklerler. Bu zarflar o gün için düğün para zarfı haline gelirler.

DİPLOMAT VE PARA ZARFI FİYATLARI

Diplomat zarf fiyatları ve para zarf fiyatları hemen hemen aynıdır. Zarflar toplu şekilde satılmaktadır. Örneğin; 25’li ve 500’lü gibi. İstekirtasiye.com üzerinden ilgili kategori ile bu zarf fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Üstelik aynı gün kargo avantajı ve kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.