1 TL Kampanyası

Dilman Adisyon Fişi Standart

Marka : DİLMAN

Ürün Kodu : 45120

%12 İndirim
5,75 TL + KDV
5,06 TL + KDV
KDV Dahil : 5,97 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Dilman Adisyon Fişi Standart

   

  Adisyon nedir? Adisyon fişi, lokanta, büfe, restoran, çay bahçeleri, çay ocakları gibi işletmelerde hesap takibinde kullanılır. Adisyon fişi nasıl doldurulur? Adisyon fişinde hangi bilgiler yer alır? Sunulan hizmetin ve ürünün cinsini, miktarını göstermek amacıyla düzenlenir. Vergi Usul Kanunu hükümleri uyarınca işletme hesabına göre defter tutan, pastane, kafetarya, lokanta gibi bütün işletmeler adisyon düzenlemek ve kullanmak zorundadır. Ödeme kaydedici cihaz kullanmayan işletmeler de bu fişlerden yararlanırlar. Adisyon fişi de denilen numaralı fiş kullanmayan işletmeler çoğunlukla hesap ödeme esnasında sorunlar yaşamaktadır. Fiş kullanmak bu karışıklıklara ve düzen bozukluklarına son verir. 1960’larda Abidin Dilman tarafından kurulan ve kolektif bir şirket olan Dilman Kırtasiye, el değiştirmesinin ardından bir aile şirketi hüviyeti kazanarak misyonunda hiçbir değişiklik yaşamadan ticari anlamda limited şirketine dönüştü. Dilman adisyon fişi numaralı olup kolay bir şekilde yırtılabilir.

  Dilman

  Dilman Adisyon Fişi Standart Yanında Tavsiye Ettiğimiz Ürünler

   

  Bu ürünü tercih eden siz değerli müşterilerimizin İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulunan Ticari Defter ve Evraklar kategorisine bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

  En İyi Adisyon Fişi

  Numaralı fişin görevi hizmet işletmelerinde müşterinin tükettiği maddeleri göstermeye yöneliktir. Numaralı fiş ve adisyon kullanmak zorunda olan işletmelerde, self servis ve paket satışlarının da bulunması durumunda sadece masaya yapılan servisler için kullanılır. En iyi adisyon fişi İş’te Kırtasiye.com sitemizde sizleri bekliyor! Daha binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sitemizin avantajlı fiyat seçenekleri, hızlı teslimat ve kolay ödeme imkânlarını sakın kaçırmayın. Eğer dilerseniz İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ve ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

   

  Dilman Adisyon Fişi Standart Özellikleri

   

  Marka

  :

  Dilman

  Ürün

  :

  Adisyon Fişi

  Ebat

  :

  Standart

   

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.