Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

DELGEÇLER

Ofis hayatımızda dosyalamak söz konusu olduğunda ihtiyaç duyduğumuz olmazsa olmaz kırtasiye malzemelerinden biri de delgeçlerdir. Delgeç, bir zımba gibi işlev görülüyor gibi görülse de, zımbalar dosya kağıtlarımızı bir arada tutma amacı ile birbirine zımbalamaya (birleştirmeye) zımba teli ile yapmamızı sağlarken, delgeçler dosya kağıtlarımıza delikler oluşturur. Bu delikler sayesinde dosyalama, klasörleme işlemlerimizi kolaylıkla gerçekleştirebilmekteyiz.

Delgeçler dosya kağıtlarımızın kenar ortasında yerleştirilerek elimiz ile kuvvet uyguladıktan sonra kağıtlarda iki adet delik oluşturmaktadır. Bu sayede bu dosya kağıtlarımızı kolaylıkla klasörlerimize yerleştirebilmekteyiz.

DELGEÇ ÇEŞİTLERİ VE MODELLERİ

Delgeçler kağıtlarımızı klasörlerlememize yardımcı olan kırtasiye malzemesidir. Kullanım amacına göre delgeç çeşitleri mevcuttur. Eğer çok fazla dosya kağıdını aynı anda delmeye ihtiyacınız varsa büyük delgeç kullanarak aynı anda 20-30-100’e kadar kağıdı delebilirsiniz. Büyük delgeç çeşitleri istekirtasiye.com’da sizler için sunulmaktadır. Çok fazla kağıdı aynı anda delmeye ihtiyacınız yok ise küçük delgeç, mini delgeç gibi delgeçleri kullanabilirsiniz. Şekilli delgeçler de günümüzde tercih edilmektedir. İstekirtasiye.com üzerinden yıldız delgeç, dörtlü delgeç gibi birçok delgeç modellerine ulaşabilir ve dilediğiniz delgeçi satın alabilirsiniz.

DELGEÇ FİYATLARI

Delgeç modelleri arasında birçok kaliteli marka da istekirtasiye.com’da sizler için bulunmaktadır. STD, LEITZ, LACCO, MAS gibi kaliteli markaların delgeç modellerini inceleyebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre iç özelliklerinden size en uygun olanı seçebilir ve kolay şekilde satın alabilirsiniz. Delgeç fiyatları delgeçlerin modellerine, renklerine ve sayfa delme kapasitesine göre de değişkenlik göstermektedir. En uygun ve en kaliteli delgeç fiyatları için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.