Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Defterler

Kırtasiye malzemeleri denince aklımıza ilk gelenlerden ve en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri de defterler.

Defter, hem okul hem iş hem de ev hayatımızda sıklıkla kullanıldığımız bir kırtasiye malzemesidir. Öğrenciler ders içinde alması gerektiği ders notlarını, çalışanlar iş hayatında tutulması gereken notlar ve ya evde hangi amaç için kullanmak istiyor iseniz defteri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Defter Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Defterler kendi içlerinde çeşitlendirilir. Çizgili defter, kareli defter ve ya çizgisiz defter olarak satın alabilirsiniz. Çizgili defterler yazı yazarken düzgün bir şekilde yazı yazmamıza yarayabilir, kareli defterler işlemlerde çizgisiz olanlar ise şekiller için vazgeçilmez sayılabilir. Hangi defter çeşidini hangi amaçla kullanacağınız tamamı ile sizin seçiminiz olacaktır.

Aynı zamanda defterler kapaklı defter ve ya telli defter (diğer adı ile spiralli defter olarak da bilinir) olarak üretilmektedirler.  Kapaklı defter ve telli defter modellerine bir göz atalım; Spiralli defterler artık günümüzde özellikle öğrencilerin okul ders notlarını almakta en çok kullandığı defter çeşididir. Telli olması sebebi ile bu defterlerin kullanımı kapaklı bir deftere göre çok daha kullanışlıdır. Bir sayfa koparırken kapaklı deftere nazaran kağıdınıza zarar gelmeden kolayca koparabileceğiniz türde bir defterdir. Ayrıca dilerseniz üstten spiralli defter seçeneği ila kullanım şeklinizde de farklılık gösterebilirsiniz.

Defter boyutları birbirinden farklı olabilir. Genellikle A4 Ve A5 boyutlarında olan bu defterler içerisinde de marka ve tercihlere göre sayfa sayısında da farklılık göstermekte. Tasarım bakımından hoş ve çantada taşımanız için küçük ebatlara sahip olan bir defter veya okulunuz için 100,200 ve ya 300 sayfalı telli defterleri tercih edebilirsiniz. Tüm defter modelleri için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir, birden çok renkten dilediğinizi sepetinize ekleyebilir  ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Defter Fiyatları

Defter fiyatları sayfa sayıları, modeli ve markasına göre değişirken aynı zamanda her bütçeye de ayak uyduruyor. Eğer siz de kaliteli ve güzel bir deftere sahip olmak istiyorsanız, istekirtasiye.com üzerinden defter ve spiralli defter fiyatlarını kolaylıkla inceleyip satın alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve her bütçeye uyum sağlayan defterleri kaçırmayın! Üstelik aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.