Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Okul Defteri

Eğitim hayatımızın ilk gününden itibaren başlayarak ofiste, dershanede veya bir kursa gittiğimizde olmazsa olmazımız olan defterler,  hayatımızın her anında yanımızda olan zaruri bir ihtiyaçtır. Kullandığımız alana ve amaca göre çeşitlenen bir ürün olan defter, matematiksel işlerimizde daha kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen kareli defter, Türkçe ve edebiyat gibi derslerimizde daha düzenli yazılar yazmamızı sağlayan çizgili deftergibi çeşitlerle konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca telli, çizgisiz veya spiralli olarakta çeşitlere ayrılan defterler, hangi kullanımı sizler için daha kolaylık sağlıyorsa ona göre tercih edebileceğiniz bir üründür. Çocukların ve gençlerin okul hayatında daha başarılı olabilmesi için düzenli bir defter tutma alışkanlığı edinmesi çok önemlidir. Alışacakları bu düzenli olma hali, gelecek yıllarda iş hayatında da başarılı bireyler olmasını sağlayacaktır. Okul Defteri Fiyatları konusunda en uygun fırsatları sizler için sunmaktayız. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı okul defteri çeşitleriyle İş’te Kırtasiye.com’un farkını hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için en iyi okul defteri fiyatlarını bulabileceğiniz kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlı teslimat imkanlarıyla temin edebilirsiniz.

Ajanda Çeşitleri

Ajandalar, günlük iş hayatımızı, aylık programlarımızı veya yıllık hedeflerimize ulaşmamız konusunda bize asistanlık eden vazgeçilmez gereçlerden birisidir. Üstelik 2021 yılına girmemize çok kısa bir zaman kalmışken yeni yıl için yeni bir başlangıç yapabileceğiniz birbirinden özel ajanda çeşitleri ile hayatınıza yepyeni bir düzen getirebilir, organizasyonlarınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ajandalar, düzenli programlamalar yapmamamıza, randevularımızı not etmeye ve içinde bulunan takvim sayesinde ayın her gününü yakalamamıza fırsat verir. Ayrıca şirketiniz, firmanız veya kurumsal kimliğinizi güçlendirmek, verimliliği arttırmak için müşterilerinize verebileceğiniz efektif bir hediye olarak logonuzun her yerde görünmesini sağlar. 2021 yılı güncel ajanda modelleri ile kendinize şık ve kaliteli bir armağan verebilirsiniz. Üstelik ajandalarınızı tüm yıl boyunca yanınızdan ayırmayacağınız da düşünülürse eğer aşınmalara karşı dayanaklı olması şık ve zarif bir görünüme sahip olması çok önemlidir. İş’te Kırtasiye.com olarak 2021 yılı güncel ajanda modellerimizde, sizin veya firmanızın ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış kullanışlı ajanda çeşitlerini kategori içerisinden incelemenizi tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler!

Fihrist;  kayıt defteri, içindekiler ve alfabetik sıralamalı defter olarakta adlandırılan fihrist, genellikle sekreterya işlemleri için kullanılan bir not defteridir. Alfabetik harfler ile ayrılan bölümleri sayesinde hangi harfle ilgili bir not alacaksanız, size daha düzenli bir kullanım olanağı sağlar.  

KararDefteri; genellikle apartman yönetimlerince kullanılan ve yılda en az bir kez yapılan toplantılarda alınan kararların not edilmesine yarayan bir defterdir. Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre yılda en az bir kez yapılan toplantıda kat malikleri tarafından alınan kararlar, bu deftere yazılır ve noter tastikli olması gerekmektedir.

İşletmeDefteri; ikinci sınıfa dahil olan tüccarların ekonomik faaliyetlerini izledikleri defterdir. Muhasebede saklanması gereken bu defter işletmeler için büyük bir öneme sahiptir. Defterin noter tasdikli olması olması gerekir. Ayrıca gelir ve gider programlamalarında kullanılan özel öneme sahip bir araçtır.

CariHesapDefteri; ticari olarak müşteri ve tedarikçi arasında geçen bütün işlemleri not edebildiğimiz bir defterdir. Tüm gelir ve giderlerinizin daha temiz ve düzenli olmasını sağlarsınız. İşletmeniz için gerekli raporları bu defterdeki bilgiler sayesinde daha kolay yapmanızı sağlarsınız. Defterler ve Ajandalar kategorisinin içerisinden sizin için en uygun defteri seçebilir ve kolay ödeme seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz.

Bloknot; Yaprakları daha kolay bir şekilde yırtılabilmesi ve hızlı bir kullanım sağlaması için tasarlanmış kullanışlı ve pratik not defterleridir. Aldığınız notları daha kolay göz önünde bulundurabilmenizi sağlar. Firmalar genellikle kurumsal kimliklerini daha ön plana çıkartabilmek için logolu tasarımlar yaptırarak müşterilerine hediye olarak verdiği ürünlerin başında gelir. Sizde firmanız için uygun bir tasarım isterseniz İş’te Kırtasiye.com sitemizden avantajlı ve pratik çözümleri inceleyebilir, en uygun fiyatlı ürünleri kolay ödeme imkanıyla temin edebilirsiniz.

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.