Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Okul Defterleri

Okul defteri, okul hayatı boyunca mutlaka her öğrencide bulunması gereken kırtasiye ürünlerinden biridir. Bu defterler üretilirken pek çok farklı çeşitte üretilirler. Çizgili, çizgisiz, kareli, sert kapak, karton kapak ya da spiralli olmak üzere pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alışkanlığına ya da okulun istediği defteri çeşidi göz önüne alınarak ürün seçebilirsiniz. Farklı içeriklerinin yanı sıra A4, A5 ve A3 olmak üzere farklı boyutlara da sahiptir. Resim defteri de okul içerisinde kullanılan defterlerden biridir. Resim defterleri genellikle 25x35, 35x50 ve 50x70 ebatlarındadır.

Eskiz defterleri ise daha çok sanatsal çizimler yapmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Moda tasarım öğrencileri, mimarlık öğrencileri ve grafik öğrencileri tarafından eskiz defteri tercih edilmektedir.

Bloknot genellikle öğrenciler ve öğretmenler tarafından tercih edilmektedir. İşyerinde toplantı notlarınızı hızlı bir şekilde almak istediğiniz takdirde de bloknotları tercih edebilirsiniz.

Çizgili, çizgisiz, kareli, sert ya da karton kapaklı, renkli ve kaliteli defterler için İşte Kırtasiye’yi ziyaret edebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.