Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Daksiller-Şerit Siliciler-Sıvı Düzelticiler

Ofisimizde, evimizde, okulumuzda herhangi bir evrak hazırlarken gözden kaçırdığımız küçük hatalar, yazmanın bir cilvesi olarak görülmeli ve canımızı sıkmamalıdır. İşte bu noktada yardımımıza daksiller, şerit silici ve sıvı düzelticiler olarak bilinen ürünler yetişmektedir. En pratik hata düzetme araçlarından olan daksiller ve şerit siliciler sizi yeniden metin yazma veya yeniden metin hazırlama zahmetinden kurtaracaktır.

Bilgisayar çıktısında ya da dolmakalem veya tükenmez kalemle yazılmış metinlerde yapılan hatayı düzeltmek için, yanlış yazılan bölüme sıvı düzelticiyi dikkatlice uygulamak ya da şerit daksili hata boyunca ilerletmek işimizi son derece kolaylaştıracaktır. Düzeltilen bölümde çok az iz kalmakla birlikte, okuyan ya da inceleyen kişinin dikkatini fazla dağıtmayacak önemsiz ve mini hata kategorisinde değerlendirileceğinden içimizi rahatlatacaktır.

Daksil Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Kullanılmalıdır?

Daksil ve şerit siliciler kategorisinde; fırça uçlu daksil, şerit daksil ve kalem daksil olmak üzere yaygın 3 daksil türü yer almaktadır. Uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım açısından özellikle kalem ve fırça uçlu daksilin kullanılmadığı durumlarda kapağının kapalı olması önemlidir. Aksi halde uçlarda kuruma olacağından yeterli verimi alamayabilirsiniz.

Daksil Fiyatları ve Şerit Silici Fiyatları ?

Marka değerini zirveye çıkarmış kaliteli silicilere çok uygun fiyat avantajı ile ulaşabilmek için istekirtasiye.com hemen parmaklarınızın ucunda yer almaktadır. Online ticarette yılların tecrübesi, birikimi ve müşteri memnuniyetiyle hizmet veren istekirtasiye.com’ u tercih etmenizden dolayı teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dileriz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.