Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

ÇÖP TORBALARI

Çöp poşeti ne işe yarar?

Çöp kutularının daha uzun ömürlü kullanılabilmesi ve temiz kalabilmesi için iç taraflarına yerleştirilen poşetlere çöp poşeti denilmektedir . Çöp dolduğunda içindeki bu çöp poşetinin kovadan çıkarılması ve taşınarak dış bölgedeki çöp konteynırlarına atılması daha pratik ve temiz bir uygulamadır. Çöp poşetleri sadece mutfak, tuvalet, iş artığı gibi bir çok şeyi taşıyabilecek kapasitede ve dayanıklılıkta üretilmektedir.

Çöp poşeti çeşitleri

Çöp poşetleri kullanım alanına göre ebat, renk ve dayanıklılık açısından farklılıklar göstermektedir. Boyutlarına göre sınıflandırıldığında küçük, orta, büyük, battal ve  jumbo boy olarak isimlendirilmektedir. Küçük boy poşetler 40-50 cm aralığında iken Jumbo boy poşetler 80-110 cm aralığındadır. Dayanıklılık seviyeleri içlerindeki malzemenin yoğunluğuna bağlıdır. Bazı modelleri ağızları büzgülüdür. Bu modelleri taşıması ve ağız kısımlarını kapatması oldukça pratiktir.

Çöp poşeti nasıl üretilir?

Çöp torbaları; petrol türevi olan polietilen malzemesinin fabrika ortamında eritilmesi ve şekillendirilmesi ile elde edilmektedir. Bir kısım poşetler ise geri dönüşüm ürünlerinden elde edilmektedir. Normalde doğada kolay kolay yok olmayan çöp torbası gibi malzemelerin mutlaka geri dönüşüm ile tekrar kullanıma kazandırılması gerekmektedir. İçinde kullanılan malzemenin yoğunluğuna göre çöp torbalarının dayanıklılıkları ve kalınlıkları değişmektedir. 

En uygun çöp torbaları nerede satılır?

En ucuz çöp poşetlerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta temizlik malzemesi denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Florex, Glora ve Koroplast markaları ile  sizlere sunduğumuz çöp torbası modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Koroplast-logo.jpg (18 KB)         Iste-Kirtasiye-.florex-logo.jpg (16 KB)       Iste-Kirtasiye-Glora-logo.jpg (12 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.