Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

ÇÖP KOVALARI

Mutfakların, işyerlerinin, tuvaletlerin tüm pisliğini kim çeker. Tabiki çöp kovaları. Evinizde ve işyerinizde sıklıkla kullandığınız çöp kovalarının çok çeşitleri bulunmaktadır. Üretildiği malzemeye, renkge, stile, ölçüye ve özelliğe göre bir çok çeşide ayrılmaktadır.

Çöp kovası nerelerde kullanılır?

Ofis ve çalışma ortamlarında çoğunlukla masa altı, masa yanında kullanılmak üzere ortalama çöp kovalarından daha küçük boyutta üretilir. Çoğunlukla ev,ofis ve çalışma ortamlarındaki kağıt ,yemek ve ambalaj atıkları için kullanılır. Bu sebeple sık sık ihtiyaç duyulur. Özellikle son dönemde geri dönüşüm uygulamalarının yaygınlaşması ile farklı geri dönüşüm malzemeleri için de çöp kovaları kullanılmaktadır. Çöp kovalarını daha uzun süreli kullanmak için içerisine Çöp Poşeti konulması uygun olmaktadır.

Çöp kovası çeşitleri

Ofisinizin ya da çalışma ortamınızın dizayn ve tarzına göre farklı renk, şekil ve materyalde çöp kovalarından birini tercih edebilirsiniz. Çöp kovaları çeşitleri farklı ebatlarda üretilir ve satışa sunulur. Materyal ve ebatlarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ofislerde çöp kovaları genellikle ağzı açık olarak pratik kullanımlı tercih edilmektedir. Bir diğer en çok tercih edilen çöp kovası çeşidi ise pedallı çöp kovasıdır. Çöpe atmış olduğunuz kağıt harici yiyecek içecekler çöplerde istenmedik kokular elde edebilir. Veya çöp kovanız kirlenmiş olabilir. Pedallı çöp kovaları sayesinde el ile temas etmeden çöp atma işleminize devam edebilirsiniz.

Çöp kovası alırken nelere dikkat etmeli

Ölçüsüne, yapıldığı malzemeye, kapaklı veya kapaksız oluşuna, iç haznesinin olup olmadığına ve mekanizmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Çöp kovası fiyatları

İşte Kırtasiye dilediğiniz renk, şekil ve materyalde çöp kovası modellerini seçeneklerinize sunuyor. Dilerseniz web sitemizdeki seçenekleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz. En uygun çöp kovası fiyatları istekirtasiye.com’da sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.