Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

ÇITÇITLI DOSYALAR

Her günü birbirinden yoğun olan bu ofis hayatında evrakların, belgelerin, raporların, toplantı sunumlarının her zaman düzenli olmasını ve bu sayede işimizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmak isteriz.

Çok fazla sayıda olan dosyaları düzenlemek her zaman kolay olmuyor. Özellikle aradığımız belgeyi bulamamak işlerimizin aksamasına neden olabiliyor. Masaüstümüzün karışıklığı hiçbir zaman istenen bir durum değildir. Bu yüzden buna alternatif olabilecek çıtçıtlı dosya kullanmamız belge düzenlemede, evrak toparlamalarda ve hatta evrak ve belgelerimizi kategorize etmede birebir yardımcı oluyor diyebiliriz.

ÇITÇITLI DOSYA MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Örneğin, ofisinizde aylık raporlarınızı klasörleme ihtiyacı duyduğunuzu varsayalım. Bu raporları düzenlediğiniz takdirde yapacağınız toplantılarda dosya arama derdine düşmeden, çıtçıtlı dosya içine koyduğunuz raporlar sayesinde hızlı bir şekilde toplantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çıtçıtlı dosyalar içerisinde dosyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz boyutlara sahip birtakım klasör diyebiliriz. Örneğin A3 çıtçıtlı dosya, A4 çıtçıtlı dosya gibi Bu çıtçıtlı dosyalar aynı zamanda kapaklı olmaları sebebi ile zarf dosya da diyebiliriz, bu sayede belgelerinizi muhafaza etmekte birebir yardımcınız olacaktır. Çıtçıtlı dosyalarınızın içerisinde belge kategorize etmeniz de mümkün. Çıtçıtlı dosyaların içerisinde tercihinize göre bölme sayısı bulunmaktadır. Çıtçıtlı dosya bölmeli olması sebebi ile dilerseniz birçok evrak ve belgelerinizi ayrı ayrı dosyalarınızın içine yerleştirebilirsiniz.

Çıtçıtlı dosyalar kolay kullanımı ve şık tasarımları ile günümüzde ofis kırtasiye malzemelerinin en çok tercih edildiği ürünlerdendir. Renk çeşitliliğine sahip olan bu çıtçıtlı dosyaları istekirtasiye.com üzerinden dilerseniz inceleyebilirsiniz. İşte Kırtasiye üzerinden alabileceğiniz birkaç model ve marka çıtçıtlı dosyalar ise şöyledir; Bigpoint 11 delikli çıtçıtlı dosya, Bigpoint çıtçıtlı dosya A4 kırmızı, A4 şeffaf çıtçıtlı dosya, çıtçıtlı dosya mavi, çıtçıtlı dosya beyaz, çıtçıtlı dosya yeşil, faber castell çıtçıtlı dosya sarı gibi birçok renk seçeneği ve kaliteli markaları sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

ÇITÇITLI DOSYA FİYATLARI

Çıtçıtlı dosyalar hem kullanışlı hem de çok pratik bir dosya belgeleme ofis kırtasiye malzemesidir. Yalnızca ofisler için değil okul hayatınızda da işe yarayacak olan bu çıtçıtlı dosyaların maliyeti de çok düşüktür. Her bütçeye uygun olan bu kırtasiye malzemesini dilediğiniz her alanda kullanmak için toptan çıtçıtlı dosya satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. En ucuz ve en kaliteli çıtçıtlı dosyalar istekirtasiye.com’da sizlerle.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.