Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Cilt Kapakları

Ofis içerisinde işinizle alakalı hazırladığınız güzel bir sunum veya yazının, içeriği kadar sunumu da çok önemlidir. Dağınık kağıtlar halinde, rastgele sıralanmış bilgiler içeren bir sunum içeriği ne kadar güzel olursa olsun çok fazla beğeni toplamayacaktır. Bu nedenle sunacağınız bu belgelerinizi üst üste koyup, üzerine güzel bir cilt kapağı yerleştirip, Spiral veya Üçgen Profillerle bunları birleştirerek ciltli bir kitap haline getirmek, çalışmanıza çok daha değer katacaktır. PVC’den yapılma ciltlerin su geçirmeyen yapıları sayesinde dökümanlarınız dış etkenlere karşı korunur. Dayanıklı malzemeden üretilen cilt kapakları sayesinde çok daha uzun ömürlü arşivlik belgeler hazırlayabilirsiniz.  

Cilt Kapağı Çeşitleri

A3 ve A4 boyutlarında ve farklı renk seçenekleri ile sunulan cilt kapağı çeşitleri sunumlarınıza ve raporlarınıza son derece estetik bir görüntü katar. Çok sık tercih edilen şeffaf kapaklı modelleri ile kendi tasarladığınız kapak tasarımını koruyabilirsiniz. Sitemizde Mapi ve Sarff ürünleri olarak satışta bulunan cilt kapağı çeşitleri, şık tasarımlı kitapçıklar hazırlamanız için sizi bekliyor.

En Ucuz Cilt Kapağı Fiyatları

En ucuz cilt kapağını bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli cilt kapağı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Iste-Kirtasiye-sarff-logo.jpg (15 KB)                 Iste-Kirtasiye-Mapi-logo.png (13 KB)     

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.