Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

CİLT KAPAKLARI

Cilt kapağı ne işe yarar?

Ofis içerisinde işinizle alakalı hazırladığınız güzel bir sunum veya yazının, içeriği kadar sunumu da çok önemlidir. Dağınık kağıtlar halinde, rastgele sıralanmış bilgiler içeren bir sunum içeriği ne kadar güzel olursa olsun çok fazla beğeni toplamayacaktır. Bu nedenle sunacağınız bu belgelerinizi üst üste koyup, üzerine güzel bir cilt kapağı yerleştirip, Spiral veya Üçgen Profillerle bunları birleştirerek ciltli bir kitap haline getirmek, çalışmanıza çok daha değer katacaktır. PVC’den yapılma ciltlerin su geçirmeyen yapıları sayesinde dökümanlarınız dış etkenlere karşı korunur. Dayanıklı malzemeden üretilen cilt kapakları sayesinde çok daha uzun ömürlü arşivlik belgeler hazırlayabilirsiniz.  

Cilt kapağı çeşitleri

A3 ve A4 boyutlarında ve farklı renk seçenekleri ile sunulan cilt kapakları; sunumlarınıza ve raporlarınıza son derece estetik bir görüntü katar. Çok sık tercih edilen şeffaf kapaklı modelleri ile kendi tasarladığınız kapak tasarımını koruyabilirsiniz. Sitemizde Mapi ve Sarff ürünleri olarak satışta bulunan cilt kapakları, şık tasarımlı kitapçıklar hazırlamanız için sizi bekliyor.

En ucuz cilt kapağı modelleri ve fiyatları

En ucuz cilt kapağını bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli cilt kapağı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne  Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-sarff-logo.jpg (15 KB)                 Iste-Kirtasiye-Mapi-logo.png (13 KB)     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.