Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çift Taraflı Bantlar

Evde, iş yerinde, marketlerde ve birçok yerde en çok tercih edilen kırtasiye malzemelerinden biri de bantlardır. Bantlar bir nesneyi bir yere yapıştırmamıza yardımcı olan bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Bazı sektörlerde kimi işler için normal bir banttan ziyade çift taraflı bant tercih edilmektedir.

Peki bu çift tarafları bant ne işe yarar? Çift taraflı bantlar sayesinde görünmesini istemediğimiz bantları nesneleri istediğimiz yere yapıştırdığımız zaman saklayabiliriz. Yani örneğin bir posteri odanızdaki duvara yapıştırmak istiyorsunuz fakat bant görünümünün sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsunuz. Eğer bu yapıştırma işlemini çift taraflı bant ile yaparsanız posterinizin arkasında koyacağınız bu çift taraflı ban ile duvar ile posteri birbirine yapıştırmış ve duvarda herhangi bir bant görmeyeceksinizdir. Aynı zamanda çift taraflı bantlar da normal bantlara göre daha kuvvetli yapıya sahiplerdir. Herhangi bir ebatta tablonuzu yine aynı şekilde duvara asmak istediğiniz zaman çiviye ihtiyaç duyabilirsiniz ama duvarda bir delik izi oluşsun istemeyebilirsiniz. Yine çift taraflı bantları kullanarak hem sağlam hem de kusursuz bir şekilde tablonuzu duvarınızda değerlendirebilirsiniz.

Birçok iş yerinde de oluşan hasarları tamir etmekte ve kimi dekorasyon çeşitlerinde de bu çift taraflı bantlar kullanılmaktadır.

Çift Taraflı Bant Çeşitleri ve Ebatları

Çift taraflı bant çeşitleri arasında bantların gücü de değişkenlik gösterebilmektedir. Normal bir banta göre daha farklı ve daha güçlü üretilen bu bantlar güç performansı bakımından çok kullanışlıdır.

Çift taraflı bantlar sünger bant ve ya süngersiz bant ve ya bez bant olarak çeşitlendirilebilmektedir. Çift taraflı sünger bantların renk seçenekleri de mevcuttur. Örneğin sarı, şeffaf veya siyah sünger bant ürünlerimiz arasında mevcuttur. Epdm yapışkanlı sünger bant olarak da inceleyebilirsiniz.

İstekirtasiye.com üzerinden birçok çift taraflı bant üreten markaları inceleyebilirsiniz. Örneğin; 3m bant, Plaşer Bant, Duck bant gibi markalar mevcuttur. 3m çift taraflı bant ve diğer bütün markalar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ebatları bakımından da yüksek m’lerde çift taraflı bantlara sahip olabilirsiniz. Uzun metrelere sahip olan bu çift taraflı bantlara en ucuza, en uyguna ve en kaliteli şekilde istekirtasiye.com üzerinden kolayca ulaşabilir ve kolay online ödeme ile satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.