Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
40,13 ₺ + KDV
KDV Dahil:43,34 ₺
3,56 ₺ + KDV
KDV Dahil:3,85 ₺
17,42 ₺ + KDV
KDV Dahil:18,82 ₺
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Cetveller ve Pergeller

Çizimlerimizin tartışmasız en önemli araçlarından ikisi olan cetvel ve pergel çeşitlerini bu kategoride sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ofis çalışmalarınızda küçük yazıları takip etmekten tutun, çalışanlarınızın belirli yerlere dikkatini yoğunlaştırmak için yazılarda yapacağınız küçük belirteçlerin düzgün bir şekilde görünmesini sağlamaya kadar birçok alanda cetvellere ihtiyaç duyarsınız. Cetveller sizin masanızdaki en önemli olmazsa olmaz yardımcılarınızdan biridir. Cetvellerin yanında özellikler okul kırtasiyede oldukça karşımıza çıkan bir diğer araç ise gönye setleridir. Pergellerin ise özellikle çizim gerektiren sahalarda kullanımı fazladır. İnşaat sektörü, makine sanayii veya mimarlık bölümleri, pergel ihtiyacının olduğu sektörlerin başında gelir.

Cetvel ve Pergel Modelleri

Pek çok cetvel ve pergel modeline sitemizden ulaşabilirsiniz. Cetvelleri üretildiği malzemeye göre sıralayacak olursak çelik cetveller, ahşap cetveller ve plastik cetveller olarak sıralayabiliriz. Bu cetvellerin her birinin 10 cm, 30 cm, 50 cm, 100 cm modellerini sitemizde görebilirsiniz. Özellikler ofislerde masalarınıza renk katması açısından renkli büro cetvelleri de oldukça fazla tercih edilen modellerdendir. Aynı zamanda sitemizde küçük yazıları ve çizgileri daha iyi görmenizi sağlayacak mercekli cetvelleri ve büro tipi geniş cetvelleri de bulabilirsiniz.

Cetvel Fiyatları, Pergel Fiyatları

Üretildikleri malzemeye ve uzunluklarına göre farklı fiyat seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Tüm ürünleri birçok marka, uzunluk ve renk seçenekleri ile cetvel ve pergellere sitemizden ulaşabilir, bu ürünleri sepetinize ekleyebilir ve İşte Kırtasiye güvencesi ve uygun fiyat avantajlarından sizde faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.