x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 1665 ürün görüntüleniyor.

Çeşitli Ürünler

İstekirtasiye.com online alışveriş sitemizden, birçoğu kendi imalatımız olan kişiye özel ürünlere de ulaşabilir bu ürünleri en uygun fiyatlarla temin ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günler vesilesiyle sevdiğimiz birine hediye almaya çalıştığımız zamanlarda hep daha farklı ve daha orijinal bir hediye seçeneği arar dururuz. Böylesi zamanlarda özellikle baskılı ürünler imdadımıza yetişmektedir. Bu tür hediyeler, kişiye özel olması yönüyle muhatabımızı daha çok mutlu etmekte, kalıcı olmakta ve farkındalık oluşturmaktadır. Bu noktada en çok beğenilen ve en çok tercih edilen hediyeleri bir hatırlamakta fayda olacaktır.

En Çok Beğenilen Hediyelik Ürünler Nelerdir?

Kendi matbaasında yüzlerce çeşit ürün ortaya koyabilme kabiliyeti olan istekirtasiye.com sizler için online matbaa hizmeti vererek birbirinden seçkin ürünler hazırlamaktadır. Baskılı kupalar kategorisinde; baskılı beyaz kupalar ve baskılı sihirli kupalara istediğiniz her türlü resmi uygulayabilirken; aynı şekilde porselen kahve fincanlarına da sevdiklerinize ya da firmanıza özel baskı uygulamaları yapmaktayız. Sizlerin isteği doğrultusunda özgün olarak hazırlanan kanvas tablo, resimli puzzle, tarih temalı ya da özel baskılı yastık çeşitleri en çok tercih edilen hediyelik ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Çikolatalar ve Kalemler

İsme özel hazırladığımız Ahşap kutulu çikolatalarımız içerik çeşitliliğiyle ve son derece estetik görünümüyle sizi en iyi şekilde temsil edebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu tür hediyeler şirketinizin ya da kurumunuzun marka değerine ve bilinirliğine büyük katkı sağlamaktadır. Hediyelik eşya, denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri de şüphesiz kutulu kalemlerdir. Uzun yıllardır seçkin bir hediye olma özelliğine sahip olan ve önemini hiç kaybetmeyen kutulu kalemlerde; krom, siyah ve beyaz renk gibi alternatifler yer almaktadır. Tıpkı diğer ürünlerimiz gibi kutulu kalemlerin hem kutusuna hem de kalemin üzerine kalıcı baskılar uygulamaktayız. Lüks kutulu kalemler olarak da isimlendirdiğimiz bu kalemler de sevdiklerinize en güzel armağanlardan biri olacaktır. Elbette ürünlerimiz bunlarla sınırlı değil, sizler hayal edin biz tasarlayalım böylece sevdiklerinizi mutlu edin. Unutmayın En güzel hediyeler ve en çok tercih edilen hediyeler için size istekirtasiye.com yetecektir.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.