Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

CD/DVD VE ASETAT KALEMLERİ

Kullanıcıların ilgi alanına göre CD kalemi ya da asetat kalemi gibi adlarla bilinen bu tür kalemler, basit silgi marifetiyle silinemeyen kalem olarak da değerlendirilebilir. Kullanılan uç ve mürekkebin özelliğinden dolayı plastik, deri, cam ve porselen gibi yüzeylerde tam performans sağlayan bu kalemler, terimsel kullanımıyla  permanet adıyla da isimlendirilir. Teknik çizim sahasında da kullanım alanı bulunan asetat kalemleri, ofisinizin olmazsa olmazlarından biridir. Sektörün en büyük markalarından  Faber Castell ve Edding CD/DVD kalemleri farklı renk alternatifleriyle istekirtasiye.com porföyünde en uygun fiyatlarla yer almaktadır.

Permanent Kalem olarak da geçen kalıcı yazılar yazmaya yarayan kalıcı mürekkepli kalemlerdir. Kullanım alanları çok yaygındır. CD ve DVD'ler üzerine yazı yazabilen tek kalem olduklarından isimleri CD - DVD kalemleri olarak kalmıştır. 

Ambalaj ve paketleme, tekstil, makina, deri gibi bir çok sekörde kullanılır. Hemen hemen her türlü malzeme üzerine yazı yazılabilmesini sağlar.

Eskiden projeksiyon teknolojisi gelişmemişken, ekonomik bir sunum aracı olan tepegözlerde kullanılan Asetatlar üzerine de yalnızca bu kalemler yazdığından Asetat Kalemleri de denilmiştir.

En bilinen marka olarak Edding Permanent Markör diye geçen Edding CD kalemleri gelmektedir. 

Diğer markalar ise; Faber Castell permanet kalem, Mas permanet kalemlerdir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.