Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

CD/DVD ASETAT KALEMLERİ

Artık teknoloji hayatımızın merkez noktası durumdadır. Ofis ortamlarında sıklıkla teknoloji desteğiyle birçok iş yürütülmektedir. Sunum toplantılarında da sıklıkla karşılaşabileceğimiz şeylerden biri de CD ve DVD’ler diyebiliriz. Bu CD ve DVD’ler sayesinde birçok görsel, video ya da metinleri ekrana yansıtabilme ya da bilgisayara aktarabilme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda CD ve DVD girişi olan her alanda kullanma imkanını da bulma ihtimaliniz vardır. Arabalarda bulunan cd girişlerini görüntü amaçlı olmasa da içerisinde bulunan şarkıları dinlemenize yardımcı olabilirler. Peki sürekli CD ve DVD’ler ile iç içeyseniz ve artık CD’lerinizi karıştırıyor duruma geldiyseniz ne yapmanız gerekir? Her bir CD ve DVD’yi doğrusunu bulana kadar teker teker denemekten ziyade üzerlerine yazabileceğiniz yazılar ile hangi CD veya DVD’nizde ne varsa kolay bir şekilde algılayabilir ve dilerseniz de kategorize edebilirsiniz. İşte burada devreye CD kalemi, DVD kalemi ve asetat kalemi devreye giriyor. CD/DVD asetat kalemi sayesinde CD’lerinizin üzerine kolaylıkla yazı yazabilecek ve kolay ayırt edebileceksiniz.

CD/DVD asetat kalemi ne işe yarar? Normal bir kalemin yazamayacağı yüzeylerinin kaygan olduğu yerlere yazı yazabilme imkanını bizlere veren kalem olarak bilinmektedirler. Örneğin; cd, cam, porselen veya metal gibi yüzeyleri kaygan olan bu tür malzemelerin üzerine kolaylıkla yazı yazabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda birçok asetat kalemi çeşitleri de mevcuttur. Kullanım amacınıza göre uçlarının kalınlığını ve inceliğini size en uygun olduğunu düşündüğünüz asetat kalemini de satın alabilirsiniz. CD’ler için daha ince uçlu tercih edebilme imkanınız varken cam yüzeye daha kalın uçlu bir kalem satın alabilirsiniz. Bununla birlikte kategorize etme amacı ya da renkli bir görüntü elde etmek istiyorsanız da renkli permanent kalem sizin için istekirtasiye.com üzerinde sizlerle. Renkli cd kalemi modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En bilinen markaları bünyemizde bulundurmaktayız. Edding cd kalemi, Faber Castell ve Mas gibi kaliteli markaların asetat kalemi modellerini istekirtasiye.com’da inceleyebilirsiniz.

CD/DVD ASETAT KALEMLERİ FİYATLARI

Ev, okul ve özellikle ofis hayatında muhakkak bulundurulan bu asetat kalemleri adete olmazsa olmazdır. İhtiyacımızı iyi bir performans ile karşılayan asetat kalemi fiyatları en ucuz en uygun fiyatlara istekirtasiye.com’da! Siz de hemen şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz asetat kalemlerine güvenli bir alışveriş ile sahip olabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.