x
1 TL Kampanyası

Casio Hesap Makinesi Masa Üstü Mj-120D Plus-Bk

Marka : CASIO

Ürün Kodu : 41697

%7 İndirim
164,10 TL + KDV
152,61 TL + KDV
KDV Dahil : 180,08 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Casio Hesap Makinesi Masa Üstü Mj-120D Plus-Bk

   

  Casio, 1946 yılında Tokyo’da kurulmuş, Japon çokuluslu bir tüketici elektroniği ve ticaret elektroniği üretim şirketidir. Casio’nun en bilinen ürünleri, hesap makineleri, cep telefonları, ses ekipmanları, dijital kamera ve saatlerdir. 1957’de ise dünyanın ilk tamamen elektrikle çalışan hesap makinesini piyasaya sürmüştür. Bu nedenle hesap makinesi dendiğinde ilk akla gelen marka olması oldukça doğaldır. Peki, hesap makinesi nedir? Günlük hayatımızda en basit hesaplama işleminde bile kullanabileceğimiz hesap makinesi; ilk zamanlarda dört işlem yapabilen daha sonra geliştirilerek her türlü sayısal işlemi yapar duruma getirilen elektronik ve mekanik bir araçtır. Her an yapmamız gereken işlemleri hesap makinesi yardımıyla kolayca yapabilmekteyiz. Sadece muhasebe bölümleri için değil, tüm iş sektörlerinde kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Özellikle üniversitelerin mühendislik fakültelerinde ileri seviye matematik işlemleri için çok fonksiyona sahip hesap makineleri tercih edilmektedir. Özellikle iş hayatının yoğun iş temposunda hesap hatası yapmamak için hesap makinesi kullanmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Casio masaüstü hesap makinesi, 12 haneye sahiptir ve geniş görüntü alanı bulunur. 300 adıma kadar önceki hesaplama adımlarını görüntüleyebilirsiniz. Vergi ve zam işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tuş aktarma özelliği sayesinde yüksek hızda giriş yapıldığında bile hiçbir bilgi kaybolmaz. Işığın yeterli olduğu durumlarda güneş enerjisiyle çalışırken, ışığın yetersiz olduğu anlarda pil ile çalışır.  12 haneli hesap makinesi; dayanıklı tuş takımı, metal kaplaması ve ergonomik yapısıyla uzun süreli kullanımlarınız için idealdir.

   Casio Logo transparent PNG - StickPNG

   

  Casio Hesap Makinesi Ürünü Yanında Alınabilecek Ürün Tavsiyeleri

   

  Bu ürünü tercih eden siz değerli müşterilerimizi aynı ürünün diğer çeşitlerini de bulabileceği İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki Hesap Makineleri kategorisine ya da Masaüstü Gereçleri kategorisinde bulunan avantajlı ürünlere göz atmalarını tavsiye ederiz.

  Neden Hesap Makinesi Kullanılmalıdır?

  Hesap makinesi sayesinde yaptığınız işlemlerin doğruluğunu kontrol etmenize gerek kalmadan güvenilir ve doğru sonuçlar elde edersiniz. Özellikle finansal hesaplamalar ve çok büyük sayılar arasındaki işlemlerde kullanımı zorunludur. Hesaplama makineleri sayesinde zamandan tasarruf edersiniz. Casio hesap makinesi ve daha binlerce ürünü avantajlı fiyat seçenekleri ile İş’te Kırtasiye sitemizden temin edebilir, dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız her şey tek çatı altında!

  Casio Hesap Makinesi Özellikleri

   

  Marka

  :

  Casio

  Ürün

  :

  Hesap Makinesi

  Ekran

  :

  12 Haneli

  Güç Kaynağı

  :

  Güneş Enerjisi ve Pil

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.