Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

CANON TONER

Canon Inc., Japonya merkezli olan çokuluslu bir şirket. Resim ve optik ürünleri, kameralar, fotokopi makineleri ve stepper ürünleriyle tanınmaktadır. Merkezi Öta/Tokyo'da bulunmaktadır. Günümüzde neredeyse her birimizin bildiği bu marka, kalitesi bakımından da pazarda çok fazla satış elde edebilmektedir ve aynı zamanda Canon yazıcıları ile uyumlu Canon toner ve mürekkep de üretmektedirler.

CANON TONER NASIL KULLANILMALI

Bazı şeyler birlikte daha iyi çalışır sloganı altında, Canon yazıcınızı, Canon mürekkepleri ve fotoğraf kağıtları ile birleştirerek her baskıda alabileceğiniz en iyi performans ve benzersiz kalite elde edebileceğinizi garanti eden Canon, her baskınızın kusursuz olması için Canon markasını kullanmanızı tavsiye ediyor. Eğer Canon lazer yazıcıya sahipseniz Canon lazer tonerden beklediğiniz kaliteyi muhakkak alacaksınızdır.

Canon orijinal toner kullanarak daha iyi bir tasarıma sahip olarak, Canon yazıcınızdan beklediğiniz güvenilirliği, kaliteyi ve değeri size sağlayabilmektedir.

Birçok CANON toner modelleri mevcuttur. Yaklaşık olarak 1400-6400 sayfa arasında baskılama özelliğine sahiplerdir ve Canon tonerli yazıcılarda daha uzun ömürlü kaliteli baskılar sağlıyor.

Okul içinde ya da okul yakınlarında bir kırtasiye dükkanınız olduğunu düşünelim. Yazıcılar sizin için kaçınılmaz bir üründür. Özellikle üniversite içerisinde bir copy-center işletiyor iseniz gün içerisinde sayısız şekilde baskı alacaksınızdır. Öğrenciler ve öğretim görevlileri de bu baskıların kaliteli olmasını beklerler. Müşteri memnuniyeti için hem her baskıda aynı kaliteye sahip olan hem de sizin için sürekli değiştirmenizi gerektirmeyecek yüksek baskı kapasitesine sahip olan bir CANON  toner kullanmanız sizin ve müşterileriniz için kullanışlı olacaktır.

CANON TONERLERİN DİĞER TONERLERDEN FARKI NEDİR

Canon renkli toner olanağı da sağlar ve içerisinde ayrıştırılmış olarak sarı, kırmızı, mavi ve siyah renklerini barındırmaktadır. Bunların her birini ayrı ayrı satın alabilir ve ihtiyacınıza göre kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Her biri yüksek kalite sahip olduğu için sonuncu baskınıza kadar kalitenizde bir azalma görmeyecek ve her seferinde istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Canon toner fiyatları ve canon toner çeşitlerine istekirtasiye.com’dan  ulaşabilir ve ihtiyacınızın hangi ürün olduğuna karar verdikten sonra satın alma işleminizi size özel kapıda ödeme seçeneği ile tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Canon toner uyumlu olan Canon yazıcılarını da sitemizden inceleyip, dilerseniz aynı gün kargo avantajı ile eviniz veya ofisiniz için satın alabilirsiniz!

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.