x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

PROMOSYON ÇAKMAKLAR

Promosyon ürünler arasında ilk sıralarda yer alan ve akla ilk gelen ürünlerin içerisinde çakmaklar da önemli bir yer teşkil etmektedir. Hem baskı alanının firma adını taşımadaki düz ve uygun zemini hem de ekonomik olması nedeniyle promosyon çakmaklar, bir çok köklü firmanın uzun yıllardır tercihi olmaya devam etmektedir. Özelikle gaz dolumu rahatlıkla sağlanabildiği için promosyon çakmaklar çok uzun süre kullanılabilmekte ve üzerindeki reklam baskısıyla bu çakmağı hediye eden firmanın bilinirliğini ve marka değerini uzun süre üst düzeyde tutabilmektedir. Böylece kullanıcı ihtiyaç anında hemen avucunun içinde taşıdığı güvenilir markaya yönelmekte bu vesileyle de reklam amacına ulaşmaktadır.

PROMOSYON ÇAKMAK MODELLERİ

Promosyon çakmak modelleri geniş bir ağa sahipken; siboplu çakmaklar ya da sibopsuz çakmaklar gibi özellikleriyle bilinmektedir. Birçoğunun manyetolu olması kullanım kolaylığı ve ateşleme rahatlığı sağlarken çarklı modelleri de güncelliğini ve popülerliğini korumaya devam etmektedir. Promosyon çakmak modellerinde renk ve ebat çeşitliliği de oldukça geniştir. Firmaların kurumsal rengi de dikkate alınarak birçok temel rengin üzerine baskı UV uygulanabilmektedir.

PROMOSYON BASKILI ÇAKMAKLAR NASIL DOLDURULUR?

Bütan gazi olarak bildiğimiz gaz marifetiyle, işlek noktalardaki neredeyse her köşebaşı seyyar satıcılarında veya büfelerde çakmağımızın biten gazını doldurtabilmekteyiz. Bununla birlikte tüp halinde aldığımız çakmak gazlarıyla da evde ya da işi yerimizde güvenliğe ve dolum koşullarına dikkat ederek promosyon çakmaklarımızın gazını doldurabilmekteyiz. Dolayısıyla promosyon çakmakların dolumu da oldukça ekonomik olarak gerçekleşmektedir.

UCUZ PROMOSYON ÇAKMAKLAR

Baskılı promosyon çakmaklar ya da ucuz promosyon çakmaklar denildiğinde iştekirtasiye.com size en iyi fiyatı en iyi kaliteyle sunan firma olmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Yıllardır birçok popüler firmanın promosyon çakmaklarını stoklu alım gücüyle çok uygun fiyatlara tedarik eden ve kendi bünyesinde bulunan en son teknoloji UV baskı makineleriyle ve bu çakmaklara tertemiz ve kalıcı baskılar uygulayan istekitrasiye.com, beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaktır. istekirtasiye.com dan teklif almadan ve referanslarımızın değerlendirmelerine kulak vermeden sakın baskılı promosyon çakmaklarınızı yaptırmayın.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.