Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

BROŞÜRLÜK VE FÖYLÜKLER

Broşürlükler

Broşürler, genellikle tanıtım amacı taşıyan ve renkli olarak hazırlanan tanıtım içerikleridir. Bir, iki, üç ya da akordeon kırımlı çeşitleri mevcuttur. Çoğunlukla danışma masalarında bulunan bu ürünler, şık bir broşürlük içerisinde gelen müşterilerin veya misafirlerin dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanırlar. Masaüstü broşürlük veya duvara monteli broşürlük çeşitleri bulunan broşürlüklerin dayanıklı ve uzun süre kullanımlara karşı kaliteli olarak üretilmesi çok önemlidir. Görselleriniz veya kitapçıklarınızın boyutuna göre değişik ebatlara sahip broşürlükler bulunmaktadır. Özellikle şeffaf olanlar daha fazla tercih edilmektedir. Kategorimiz içerisinde bulunan ürünlerin geneli Taroks markası tarafından üretilmekte ve yıllara dayanan iş kalite güvencesi ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Broşürlük kurumlar ve markalar tarafından en çok tercih edilen display ürünlerin başında gelmektedir. Toptan alım imkanlarımız mevcuttur.

Föylükler

FÖYLÜK NEDİR? Föylükler pleksi malzemeden yapılan tek taraflı ya da çift taraflı baskılı ürünlerinizin düz alanda dik durmasını sağlayan display ürünlerdir. Örneğin restorantlarda menüler veya tanıtıcı ürünler için her masada bulundurulan bu ürünler vazgeçilmez bir sunum ürünüdür. Çift yönlü olarak da oldukça kullanışlı olan föylükler sayesinde tanıtımınızı 360 derece her yerden görünümünü sağlayabilirsiniz. Ürünlerimizin toptan olarak alım imkanları mevcuttur. Fabrikadan halka sunulan ürünlerimiz sayesinde daha ekonomik bir avantaj elde edebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul İkitelli ve Beylikdüzü bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizi kalitesini yakından inceleyebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerimizi, hızlı teslimat ve kolay ödeme imkanlarımızı sakın kaçırmayınız!

En Kaliteli Sunum Ürünleri

Firmaların, markaların veya işletmelerin her daim tanıtıcı ve bilgilendirici görsellere ihtiyaçları olur. Bu tanıtıcı ürünler sayesinde ürünlerini daha iyi tanıtabilir ve göz önünde daha görünür bir hale getirebilirler. Bu nedenle bastırdıkları broşür ve föyleri müşterilerine daha çekici bir şekilde sunmaları oldukça önemlidir. Masaüstü ve duvara monteli bir şekilde bu ürünleri mekan içlerinde dikkat çekici hale getirebilirler. İşte tam bu noktada kaliteli ve dayanıklı sunum ürünleri devreye girer. Dikkat çekici bir broşürlük veya şık bir föylük vasıtasıyla istedikleri sunumu müşterilerinin hemen gözleri önüne sunabilirler.

Broşürlük ve Föylükler Fiyatları

Broşürlük ve föylük fiyatları ebatlarına ve  üretildikleri malzemelerine göre değişkenlik göstermektedirler. Ancak kategorimiz içerisinde bulunan neredeyse tüm ürünleri İş’te Kırtasiye.com sitesinin yan markaları olan Tarkan Reklam ve Taroks’un 3000 m2 alana sahip üretim tesislerinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle direkt olarak üreticiden sizlere sunulan ürünlerimiz sayesinde en düşük fiyatı ve en kaliteli ürünleri avantajlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Firmanızın ihtiyaç duyacağı tüm tanıtım ve sunum ürünlerini sizler için kaliteli bir şekilde temin etmeye devam ediyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında ve avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile kolaylıkla bulabilir ve dilediğiniz ürünü sadece tek bir tık ile anında sipariş edebilirsiniz. Üstelik sipariş verdiğiniz ürün aynı günde kapınızda! İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye! 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.