1 TL Kampanyası

Brons Suluboya Fırçası No:11

Marka : BRONS

Ürün Kodu : 41765

%12 İndirim
7,95 TL + KDV
6,99 TL + KDV
KDV Dahil : 8,25 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Brons Suluboya Fırçası No:11

  Su ile boyanın karışımından, mükemmel resimler çizen çocukların temel ihtiyacı bir sulu boyadır. Özellikle eğitim çağındaki çocukların resim yapmayı öğrenmesi, fırça kullanma konusunda kendini geliştirmesi için kullanılan sulu boyalar, diğer resim boyalarına göre uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Güzel bir resim çizebilmek için sulu boya ne kadar önemli ise sulu boya fırçası da bir o kadar önemlidir. Doğru malzeme seçimi hem resminizi güzelleştirir hem de işinizi kolaylaştırır. Bu konuda Brons Sulu Boya Fırçaları kalitesini ispatlamış markalardandır. 11 numara fırça ucuna sahiptir.

  Fırça üzerindeki numaralar ne demek

  Fırça üzerinde belirtilen numaralar fırça ucunun kalınlığını ifade etmektedir. Genelde detay resim yapacak ve ince çizgiler kullanılacaksa küçük numaralı fırçalar, geniş alanları boyama ve gölgeleme gibi işlemler içinse kalın uçlu fırça kullanılmalıdır. 

  Iste-Kirtasiye-bross-logo.png (78 KB)

  En uygun sulu boya fırçası fiyatları

  İş’te Kırtasiye’de en ucuz sulu boya fırçalarını bulabilirsiniz. Kendi servis hizmeti ile de dağıtım yapan İş’te Kırtasiye, aynı zamanda en hızlı kargo hizmetini veren firmalarla çalışmaktadır. Diğer sulu boya fırçası çeşitlerini merak ediyorsanız, sitemizin Resim Fırçaları bölümünü inceleyip sipariş verebilirsiniz. Aradığınız her şey için güvenili ofis marketiniz İş’te Kırtasiye size yeter. Kaliteyi uzaklarda aramayın, buradayız.

  Sulu boya fırçasını kullanırken neye dikkat etmeli?

  Sulu boya fırçası renk değişimleri esnasında iyice su ile temizlenmelidir. Aksi takdirde bir önce seçilen rengin kalıntıları hem kullanacağınız rengi hem de resminizi bozacaktır. Fırça, sulu boya ile birlikte kullanılan suluk içine iyice batırılarak temizlenebilir.  

  Sulu boya fırçası özellikleri

  Marka

  :

  Brons

  Model

  :

  Sulu boya fırçası

  :

  11 numara

  Sap

  :

  Tahta

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.