1 TL Kampanyası

Brons Suluboya Fırçası No:1

Marka : BRONS

Ürün Kodu : 41763

%12 İndirim
4,91 TL + KDV
4,32 TL + KDV
KDV Dahil : 5,10 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Brons Sulu Boya Fırçası No:1

  Sulu boya fırçası, sulu boya ile yapılacak olan resim ve çalışmaları yapmaya yardımcı olur. Sulu boya ile resim yaparken sulu boya fırça seçiminiz oldukça önemlidir. Bir sulu boya fırçası sap, yüksük ve kıl olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır. Fırçanın kalitesini belirleyen unsur fırçanın biçimi ve yapıldığı kıldır. Hayvan kılları pürüzlü olduğundan daha fazla boya tutarlar ve boyayı zemine daha iyi aktarırlar. Fırçalarda doğal kıl, samur kılı, at kılı, sincap kılı ve sentetik kıl gibi değişik kıllar kullanılır. Sulu boya fırçalarının sapları genellikle ahşaptandır ve bu fırçalar, sulu boya çalışması yapanlar için özel üretilmiştir. Boya tutuşları, emicilik miktarları ve şekilleri özeldir ayrıca fırçasına göre değişkenlik gösterir. Sulu boya fırçaları farklı kalınlık ve inceliklere sahiptir. Sulu boya fırçası numaraları da fırçaların kalınlıkları ile ilgilidir. Brons sulu boya fırçası farklı kalınlık seçenekleriyle sentetik kıldan üretilmiştir. Su tutma kapasitesi oldukça yüksektir. Mükemmel ucu ve gövdesi ile esnek bir yapıdadır. Her yaştaki sanat tutkunları için ve hobi çalışmalarınız için idealdir. Brons fırça, en ince uç olan 1 numaralı sulu boya fırçası ile çizimlerinizdeki en küçük detayları bile kolayca boyama imkanı sağlar. Resimlerinize derinlik katar.

  Brons Sulu Boya Fırçası No:1 Yanında Ne Alabilirim?

  Brons Sulu Boya Fırçası yanında diğer kalınlık seçenekleri ile farklı numaralı fırçaları ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri İş’te Kırtasiye.com sitemizin içerisindeki Okul Kırtasiye bölümünden bulabilirsiniz. Sulu boya, guaj boya gibi tüm boya çeşitlerini en uygun fiyat avantajları ile İş’te Kırtasiye.com sitemizden temin edebilirsiniz.

  Sulu Boya Fırçası Numaraları Nasıldır?

  Sulu boya fırçası numaraları fırçanın kalınlığını belirtmek için kullanılmaktadır. Numaralar arttıkça fırçanın kalınlığı da artar. Genelde 1 – 24 arasında numaralandırılmaktadır ve bu durumda 1 en ince uç kalınlığını ifade eder. Fırçaların üzerinde bulunan numaralar sayesinde ressamlar ve sanat tutkunları çalışmalarına uygun olan fırçaları rahatlıkla temin etmekte ve onlar için büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Brons fırça ve daha binlerce farklı ürünü en avantajlı fiyat seçenekleriyle İş’te Kırtasiye.com sitemizden sipariş edebilir, hızlı teslimat garantisi ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul / Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız her şey tek çatı altında!

  Brons Sulu Boya Fırçası No:1 Özellikleri

  Marka

  Brons

  Ürün

  Sulu Boya Fırçası

  Numara

  1

  Fırça Kıl Yapısı

  Sentetik Kıl

   

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.