Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bisküvi ve Kek Çeşitleri

Ofis’te çay saatinin vazgeçilmez atıştırmalığı bisküvi ve keklerdir. Yoğun bir çalışma temposunun ardından içtiğiniz yorgunluk kahvenizin yanında en iyi giden atıştırmalık bisküvi ve kektir. Şöyle karnınızın guruldadığında çekmecedeki bisküvi veya kekden daha iyi ne olabilir. Hemen hemen her yerde tüketilen bu ürünler iş yerlerinin ve hatta evlerimizin hayat kurtaran ürünleridir. Yanımızdan veya aklımızdan ayıramadığımız bu atıştırmalıkların; tatlı, tuzlu, baharatlı, çikolatalı, meyveli gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bisküvi ve kek fiyatları, markalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bisküvi Nedir? Nasıl Üretilir?

Basit olarak un, yağ ve su içeren bir hamurdan oluşan bisküvilerin, pişirilirken nem oranı düşük tutulmaya çalışılır. Bu basit karışıma bisküvi türüne göre iç malzemeler eklenir. Tuzlu bisküvilere tuz, baharat gibi malzemeler eklenirken, tatlı türü bisküvilere çikolata, fındık, üzüm, vanilya, v.b. birçok malzeme eklenir. İçlerindeki nem oranının düşük tutulması ve hava almayan şekilde paketlenmesi nedeniyle uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilmektedirler.

Kek Nedir? Nasıl Üretilir?

Kek içeriği ise bisküviye göre daha sadedir. Un, şeker ve yumurta karışımından oluşan kek hamuruna, ürün türüne göre meyve parçaları, kakao, üzüm, fındık, ceviz ve farklı aromalı ürünler atılmaktadır. Fabrika ortamında uygun sıcaklıklarda pişirilen kekler, hava almayacak şekilde paketlendiklerinden tazeliklerini uzun süre korumaktadır.

En uygun bisküvi ve kek çeşitleri nerede satılır?

En uygun kek markaları ve ürünleri ile en uygun bisküvi markalarını ve ürünlerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Ofis’te acıktığınızda, karnınız guruldadığında iştekirtasiye.com adresimizden şıp diye sipariş verebilirsiniz. Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz.

Ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, en ucuz bisküvi ve kek fiyatlarını bulabilirsiniz. Eti markası ile  sizlere sunduğumuz bisküvi ve kek çeşitlerimiz çayın yanında atıştırılmayı bekliyor. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Eti-logo.png (49 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.