Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Bilgisayar Parçaları

Bilgisayar parçaları kategorimizde mousedan klavyeye, yazıcıdan  hoparlöre çeşitli ürünleri inceleyebilir ve sizin tarzınıza ve bütçenize en uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz. Bilgisayar parçaları kategorimizde bulunan ürünleri Everest, A4 Tech, Snopy ve Microsoft gibi herkes tarafından bilinen olabildiğince kaliteli markaların ürünlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. İş’te Kırtasiye siz müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendisine bir görev bilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz sizler için haftanın 6 günü boyunca çalışmaktadır.İyi alışverişler dileriz. İş’te Kırtasiye’nin sürekli yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesinde istediğiniz ürünü isterseniz sadece internet sitemizden temin etmekle kalmayıp ürünleri yakından da incelemek isterseniz Esenyurt ve İkitelli’de bulunan şubelerimize gelip istediğiniz ürünü aynı avantajlarla bulabilirsiniz.

Mouse

Mouse yani fareler bilgisayardaki hareketlerimizin kontrolünü sağladığımız bir bilgisayar aracı, aparatı diyebiliriz. İsterseniz dizüstü istersenizde masaüstü bilgisayarınızda ve gelişen teknolojiyle birlikte artık televizyonlarda ve çeşitli teknolojik cihaza bağlayabildiğimiz mouselar bizlere büyük ölçüde kolaylıklar sağlamaktadırlar. Mouselar kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadırlar. Bunlar kablolu, kablosuz, wifi ve bluetooth destekli mouselardır. Mouselar sayesinde ekrandaki imleci yönlendirebilir ve istediğimiz programı açabilir işimizi yerine getirebiliriz.

Klavye

Kullandığımız bilgisayar ve televizyon gibi cihazlarımızda bizim düşüncelerimizi, fikirlerimizi ve komutlarımızı bilgisayara aktarmamızı sağlayan üzerinde tuşların bulunduğu araçtır. Bu tuşlar sadece harflerden oluşmamakta aynı zamanda özel işlemler gerçekleştirebileceğimiz fonksiyon tuşları  ve çeşitli özel karakterlerde olabilmektedir. Klavyelerde aynı mouselarda olduğu gibi kablolu ve kablosuz diye gruplara ayrılabilmektedir. Çeşitli tasarımlarda üretilmeye başlanan klavyeler artık sadece işlevlerini yerine getirmekle kalmayıp gözlerimize de hitap etmektedirler. Farklı dizilimlerde tuş takımlarına sahip klavyeler de bulunmaktadır mesela İngilizce q, Türkçe q ve Türkçe f klavye dizilimleri bunlara örnektir.

Hoparlör

Bazıları için müzik dinlemek ayrı bir keyif verici aktivitedir. Herkes kulaklık kullanmayı sevmeyebilir dinlemek istediği şarkıyı veya filmin sesini daha yüksek ses çıkaran bir cihazdan duymak isteyebilir. Bu cihazlara hoparlör adı verilmektedir. Hoparlörleri isterseniz masaüstü isterseniz de laptopunuza kolaylıkla bağlayabilir ve müzik zevkinizi sonuna kadar devam ettirebilirsiniz. İş’te Kırtasiye sitesi kullanarak size en uygun ürünü fiyat avantajlarıyla sunuyoruz.

Yazıcılar

Ofis ortamında gün içerisinde baskılanan belgelerin hesabını tutmak bazen zor olabilmektedir. Bir bilgisayarda olan belgeyi kağıda çıktısını almak istediğinizde kullanacağınız cihazlara yazıcı adı verilmektedir. Yazıcılar sayesinde çıktısını almak istediğimiz belgeler, evraklar veya raporlar gibi dökümleri kolay bir şekilde elimize alabilmekteyiz. Lazer yazıcılar bilgisayarınızda bulunan görsel ya da yazılarınızı kağıt üzerine aktarabilmenizi sağlamaktadır. Bilgisayarınızda bulunan her tür şeyi bu yazıcılar sayesinde kağıtlarınıza aktarabilirsiniz. Yazıcılarda tıpkı mouse ve klavyelerde olduğu gibi bilgisayarımıza kablolu veya kablosuz bir şekilde modelden modele farklılık gösterecek şekilde bağlanabilmektedirler. İstediğiniz yazıyı saniyeler içerisinde çıktısını sizlere sunan yazıcı ürünlerini sitemizden kolaylıkla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.