Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayar Klasörleri

Bilgisayar ortamında hazırladığınız sunum, yazı ve projelerinizi çıktı aldığınızda toplu halde ve sıralı bir şekilde muhafaza etmenizi ve yanınızda taşımanızı sağlayan klasörlerdir. Sıkıştırma prensibi ile çalışan bilgisayar klasörleri, ortalama 800-1000 sayfaya kadar kağıdı bir arada tutabilmektedir. Bu klasörler sayesinde çalışmalarınızı bir kitap gibi okuyabilir ve dağılmadan muhafaza edebilirsiniz.

Bilgisayar klasörü nerelerde kullanılır

Çok sayfalı bir kitap mı yazıyorsunuz, bilgisayar çıktınızı aldınız ama nasıl kitap gibi onu muhafaza edip okuyacaksınız. Bilgisayar klasörleri; çok fazla sayıda sayfa çıktısı barındıran tüm çalışmalarınızı bir kitap formatına dönüştürmek için kullanılır. Yanınızda rahatlıkla taşıma kolaylığı sağladığı gibi arşivleme ve dosyalama işlemlerinde de sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

En uygun bilgisayar klasörü modelleri ve fiyatları

En ucuz bilgisayar klasörü bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’dir. En uygun ürünleri sizler için tedarik etmeye çalışan İş’te Kırtasiye’de hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli bilgisayar klasörü modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.