x
1 TL Kampanyası

Beybi Nitril Eldiven Pn Zebra Kırmızı/Siyah No:10 XL

Marka : BEYBI

Ürün Kodu : 42347

%7 İndirim
5,06 TL + KDV
4,71 TL + KDV
KDV Dahil : 5,08 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Beybi Nitril Eldiven Zebra Kırmızı/Siyah

  Plastik medikal eldiven ve medikal sarf malzemeleri olarak iki ana grupta faaliyet veren ve 1949 yılında kurulan Beybi, köklü ve güvenilir firmalar arasındadır. Kendi sektöründe TSE İmalat Yeterlilik ve Kalite Güvence Sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluştur. Beybi firmasının önemli ürünlerinden biri olan Beybi Nitril Eldiven Zebra, kırmızı polyester üzerine siyah nitril kaplı bir iş eldivenidir. Ölçü olarak XL (No:10) ölçüsündedir. Tırtıklı özel dokusu sayesinde kaydırmazlık özelliği gösterir. Aşınmaya, yırtılmaya, yağ ve grese karşı oldukça dirençli ve dayanıklıdır. İmalat, inşaat, lojistik, madencilik, otomotiv, altyapı ve bakım alanlarında çalışan kişilerin iş güvenliğini sağlamak amacıyla kullanması gerekir.


  Beybi-Logo – Efkan Efendi | Düşünce | Fikir | Evren | Yaşam


  Nitril Eldiven Nedir?

  Nitril, sert kimyasal maddelere karşı petrol bazlı bir koruyucudur. Elastik bir yapıya sahip olması nedeniyle birkaç dakika sonra kullanıcının elinin şeklini alır ve uyum sağlar. Nitril eldiven, pek çok alanda kullanılan genel bir işçi eldivenidir ve inşaat eldiveni olarak da bilinir. Isıya, kimyasal maddelere ve kesilmeye karşı dayanıklılığı olan nitril eldiven, bir iş güvenliği ürünüdür. Sıradan lateks eldivenlere göre delinmeye karşı 3 kat daha fazla direnç gösteren nitril eldivenler, lateks eldivenlere kıyasla daha kolay giyilip çıkartılabilir. Ayrıca latekse alerjisi olan kişiler için son derece uygundur.

  Beybi Nitril Eldiven Yanında Ne Alabilirim?

  İş güvenliği ürünlerinden olan Beybi Nitril Eldiven ürününü İş’te Kırtasiye.com sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz. Nitril eldivenlerimizin yanında diğer iş güvenliği ürünlerimize de göz atmak isterseniz sizleri sitemizin içerisindeki İş Güvenliği Malzemeleri kategorisine bekleriz. İş Güvenliği Kıyafetleri, İş Ayakkabıları, İş Gözlükleri ve İş Güvenliği Aksesuarları’na kadar birçok ürüne en avantajlı fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. İş’te Kırtasiye ile aradığınız her şey tek çatı altında!

  Beybi Nitril Eldiven Zebra Kırmızı/Siyah Özellikleri

  Marka

  Beybi

  Ürün

  Nitril Eldiven Zebra

  Renk

  Kırmızı Siyah

  Ölçü

  XL

  Kullanım Alanı

  İş Güvenliği

  Malzeme

  Polyester – Nitril

  Özellikler

  Tırtıklı Doku ile Kaydırmazlık

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.