Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

DİSPLAY ÜRÜNLER

Display Ürünler (Sunum Ürünleri) Nelerdir?

Müşterilerinize veya kullanıcılarınıza kendinizi, markanızı ve ürünlerinizi en iyi anlatmanın yolu onlara çeşitli görseller ile sunum ürünleri sunmanızdan geçmektedir. Ürün resimlerinizi, şirket bilgilerinizi sergileyebileceğiniz sunum panoları, alüminyum çerçeveler, broşürlükler, menü panoları, ayaklı panolar ve  dilek şikayet kutuları gibi yardımcı sunum ürünleri ile farklılığınızı bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Şirketiniz ile ilgili görselleri Display ürünler yardımıyla daha göz önüne getirebilirsiniz. Araştırmacılar tanıtıcı görsellerin müşterilerin dikkatini çekmek, marka kimliğinin oturması, prestijli bir görünüm için bu tarz görsellerin çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Özellikle kurumsal kimliğinizin yeniden üretilmesi için bu tarz görseller büyük bir önem arz etmektedir. Bu tarz görsellerin ise estetik bir görünüm ile sunulması kullanıcılarınızın dikkatini çekmek için daha faydalıdır. Kategorimizde;

  • Panolar
  • Broşürlükler ve Föylükler
  • Çerçeveler
  • Kapı İsimlikleri
  • Poster Tutucular

Bulunmaktadır. Ayrıca bu kategoride gördüğünü tüm ürünler Tarkan Reklam firmamıza ait 3000 m2 kapalı alanda bulunan üretim tesislerinde Taroks markasının yüksek teknolojili makineleri ile üretilmektedir. Sizlerin ihtiyaç duyduğu reklam ve görsel sunum ürünlerini uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz ve uzman kadromuz ile birlikte hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. En Ucuz Display Ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz. Sektörün önde gelen birçok firması tercihini Taroks markasından kullanmakta ve başarılarının altındaki  gizli kahraman olarak bizleri seçmektedirler. Taroks Display Ürünleri için hemen kategorimize göz atabilirsiniz. Taroks Sunum Ürünleri ile markanızı bir adım daha öne çıkartın!

Display Ürünler Nerelerde Kullanılır?

Display ürünler yani sunum ürünleri firmanızı ve ürünlerinizi tanıtıcı görselleri daha dikkat çekici bir hale getirmeniz için tasarlanmış standlardır. Bu ürünleri firmanızın girişinde veya mağazalarınızda kullanabilirsiniz. Örneğin bir gıda ürünleri satan ve yeme içme sektöründe faaliyet gösteren bir marka iseniz menünüzde bulunan ürünlerin şık ve gösterişli bir görselini panolarda veya çerçeveler içerisinde tanıtabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin daha çok dikkatini çekmiş ve akılda daha fazla kalıcı olmuş olursunuz. Broşürlük ve föylüklerimizde ise yine markanız ile ilgili hazırladığınız görselleri daha şık ve dikkat çekici bir şekilde müşterilerinize sunma imkanı kazanırsınız. Kapı isimlikleri ise mekanlarınızda gerçekleştirdiğiniz organizasyonların ve odaların daha düzenli bir şekilde bulunmasını sağlar. Müşterilerinizin gidecekleri yerleri tanıtıcı ve uyarıcı bir işleve sahip olurlar. Ürünlerimizin kalitesini daha yakından incelemek isterseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Display Ürün Fiyatları

Sunum ürünleri çok çeşitlilik göstermektedir. Ebatlarına ve malzemelerine göre fiyatları değişmektedir. Ancak İş’te Kırtasiye olarak yan firmalarımız olan Taroks ve Tarkan Reklam vasıtasıyla ürettiğimiz ürünlerimiz, direkt olarak üreticiden sizlere ulaştığı için rakiplerine göre daha uygun bir fiyatla sizlere sunulmaktadır. En kaliteli ürünleri, en kaliteli malzeme ile üreterek fabrika fiyatına sizlere ulaştırmaktayız. Bu nedenle dilediğiniz ürünü kategorimizden seçerek gönül rahatlığı ile anında sipariş edebilirsiniz. Uzun süre kullanımlar için özel olarak üretilen ürünlerimiz kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmış dayanıklı ürünlerdir. Sadece tek bir tık ile size uygun ürünü hemen kapınıza kadar getirtebilir ve güvenilir internet alışverişinin keyfini hemen çıkartmaya başlayabilirsiniz. İş’te Tercihiniz, İş’te Kırtasiye!

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.