Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Bantlar

Hayatımızı kolaylaştıran kırtasiye ürünlerinin en önemlilerinden birinin de bantlar olduğu bilinen bir gerçek. İcat ediliş tarihi 1930’lu yıllara kadar inen bantlar, bir yüzündeki selüloz yapışkan madde sayesinde istenilen yüzeye yapışmakta ve işlerimizi olabildiğince kolaylaştırmaktadır.

Bant Çeşitleri Nelerdir?

Ofislerde, okullarda ve evlerde başucu ürünü olarak kullanılan bantlar kategorisinde; görünmez bantlar, selefon batlar, çift taraflı bantlar, fosforlu bantlar gibi çeşitler yer almaktadır. Koli bandı ve para bandı gibi adlarla da bilinen bant kategorisine destek ürün olarak bant makineleri de yer almaktadır. Bantlar özel kesim ebatlar olmakla birlikte, genellikle 12mm x 33 m, 19mm x 33m, 12mm x 66m gibi ölçülere sahip olmaktadır.

Hangi Markalı Bantları Tercih Etmeliyiz?

Online satış sitemiz istekirtasiye.com ‘dan Noki, Scotch, Ve-Ge, Panfiks ve Mas gibi marka değerini güçlendirmiş ve kalitesini ispatlamış bantlara hemen ulaşabilirsiniz. Bant fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte sitemizden tereddüt etmeden en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini merkeze alan istekirtasiye.com sizler için hızlı teslimat ve yurt genelinde 75 TL üzeri kargo ücretsiz olmak üzere güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır.

Bant kategorisindeki onlarca seçkin ürüne, Masaüstü bant kesicilerine, şeffaf ve kahve koli bantlarına, selefon bant veya diğer adıyla para bandına ve daha birçok benzer ürüne ulaşabilmek için istekirtasiye.com hemen parmaklarınızın ucunda yer almaktadır. Online ticarette yılların tecrübesiyle ve müşteri memnuniyetiyle hizmet veren istekirtasiye.com’u tercih etmenizden dolayı teşekkür ederiz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.