x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bant Makineleri ve Kesiciler

Her birimizin evinde, ofisinde veya okulunda olmazsa olmaz malzemelerden biri bantlardır. Nerede sorarsanız mutlaka o kişide bant mevcuttur.

Bantlar, birçok yapıştırma işlemini gerçekleştirmemizdeki en büyük yardımcımızdır. Herhangi bir şey yırtıldığı zaman tekrardan yırtılan yere bant yardımı ile yırtığı kapatabiliriz. Duvarlara poster yapıştırmak istiyorsak banttan destek alabiliriz. Projelerimizi karton üzerine yapıştırırken ya da   telefonlarımızın şarj kabloları kopmaya başladığı zaman kopmasını önlemek için, kolilerimizi sağlamca kapamak için ve bunun gibi daha birçok çeşitli yerlerde bantları kullanırız.

Bantlar hepimizin bildiği ve yaşadığı gibi bir kere açıldıktan sonra yeniden kullanılmak istendiği zaman bantın ucunu bulmakta zorlanırız. İşte burada devreye bant kesiciler giriyor.

Bant kesiciler nedir? Bantları üzerine yerleştirebildiğimiz ve kolaylıkla içerisinden çekip aynı zamanda kolay bir şekilde herhangi bir başka müdahaleye ihtiyaç duymadan bant kesicilerde bulunan metal kesici kısmında bant kesebilmekteyiz.  Bant makineleri ve kesicileri sayesinde hem daha hızlı bir şekilde hem de daha kolay bir şekilde banttan yararlanabiliyoruz. Bunlar genellikle masaüstüne durabilecek şekilde üretilmiş ürünlerdir.

Masaüstleri ile uyumlu olan bant makineleri dışında ayrıyeten bant kesme aparatı da bulunmaktadır. Bu daha çok elde taşımak ve bantlama işlemlerini daha pratik bir şekilde yapabilmemizi sağlayan bir üründür. Örneğin devamlı bir şekilde bir yeri bantlamanız gerektiğini düşünelim. Elinizde ağır bir bant makinesi ile bantlamak yerine daha pratik yapıda olan bant kesme aparatınızı bantınız ile birleştirerek işinizi daha çabuk halledeceksinizdir.

Normal gündelik kullanım küçük bantlar dışında bir de koli bantları vardır. Normal bir bant keseceği ile uyuşmayacaklardır. Özellikle taşınma işlemlerinde bir evde birden çok koli ile taşınma işlemlerini halledebiliyoruz. Kolileri bantlarken de yine kesmesi daha kolay olması adına koli bant kesici kullanılır. Koli bant kesici elde tutularak kullanılmaktadır. Örneğin; mas 640 bant kesici, mas 670 bant kesici koliler için üretilmiştir.

En uygun ve en kaliteli bant makineleri ve kesicileri için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve dilerseniz kapıda ödeme seçeneği veya aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.