Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Bantlar

Hayatımızı kolaylaştıran kırtasiye ürünlerinin en önemlilerinden birinin de bantlar olduğu bilinen bir gerçek. İcat ediliş tarihi 1930’lu yıllara kadar inen bantlar, bir yüzündeki selüloz yapışkan madde sayesinde istenilen yüzeye yapışmakta ve işlerimizi olabildiğince kolaylaştırmaktadır.

Bant Çeşitleri Nelerdir?

Ofislerde, okullarda ve evlerde başucu ürünü olarak kullanılan bantlar kategorisinde; görünmez bantlar, selefon batlar, çift taraflı bantlar, fosforlu bantlar gibi çeşitler yer almaktadır. Koli bandı ve para bandı gibi adlarla da bilinen bant kategorisine destek ürün olarak bant makineleri de yer almaktadır. Bantlar özel kesim ebatlar olmakla birlikte, genellikle 12mm x 33 m, 19mm x 33m, 12mm x 66m gibi ölçülere sahip olmaktadır.

Hangi Markalı Bantları Tercih Etmeliyiz?

Online satış sitemiz istekirtasiye.com ‘dan Noki, Scotch, Ve-Ge, Panfiks ve Mas gibi marka değerini güçlendirmiş ve kalitesini ispatlamış bantlara hemen ulaşabilirsiniz. Bant fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte sitemizden tereddüt etmeden en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini merkeze alan istekirtasiye.com sizler için hızlı teslimat ve yurt genelinde 75 TL üzeri kargo ücretsiz olmak üzere güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır.

Bant kategorisindeki onlarca seçkin ürüne, Masaüstü bant kesicilerine, şeffaf ve kahve koli bantlarına, selefon bant veya diğer adıyla para bandına ve daha birçok benzer ürüne ulaşabilmek için istekirtasiye.com hemen parmaklarınızın ucunda yer almaktadır. Online ticarette yılların tecrübesiyle ve müşteri memnuniyetiyle hizmet veren istekirtasiye.com’u tercih etmenizden dolayı teşekkür ederiz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.