Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Aydınger Kağıdı

Aydınger kağıdı denildiği zaman akla gelen ilk soru ise aydınger kağıdı ne işe yarardır. Aydınger kağıdı, bir resim ya da projenin kağıt üzerine aktarılmasını sağlamaktadır.

Peki aydınger kağıdı nerede kullanılır bir göz atalım; özellikle mühendisler, mimarlar, güzel sanat okuyan öğrenci veya teknik resim alanında olanlar için vazgeçilmez bir kağıt türüdür. Çizilmiş olan projenin her ayrıntısına kadar diğer kağıda geçmesi sayesinde yapılan işlemden memnun kalabilirler. Aynı zamanda ressam sanatçıları için de eserlerinin kopyasını çıkartırken sorunsuz bir şekilde aktarmasını sağlıyor.

Mühendisler, mimarlar veya teknik resim alanında olan kişilerin en büyük tercihinin aydınger kağıdı olmasının sebebi, bu kağıt üzerinde çalışmalarına kolaylıkla devam edebiliyor olmalarıdır. Bu bölümde yeniyseniz ve aydınger kağıdına hangi kalem kullanılır diye merak ediyorsanız, aydınger kağıdı için önerilen kalem türleri ise şöyledir; işaretleyiciler, kurşun kalem ve tükenmez kalemler önerilmektedir.

Aydınger kağıdının yüzeyi parlaktır. Yağsız, griye çalan açık renkte ve yarı şeffaf bir kağıttır. Bilindiği üzere selülozdan üretilen bir kağıttır. Bu kağıt hangi amaçla kullanılıyorsa ona göre kalınlığı değişir ama bilinmesi gereken bir noktası şeffaf olduğu halde bu ürün gerçekten kalın bir yapıya sahiptir. Kalın olması sayesinde projelerinizi kolaylıkla rulo haline de getirebilirsiniz. Aydınger kağıtları kendi içinde birçok boyuta sahiptir. Tercihen A3 veya A4 boyutunda kullanılan bu kağıdı, o an hangi amaçla kullanacaksanız ona göre satın alabilme imkanınız vardır. Bu ürüne sahip olmak isterseniz istekirtasiye.com üzerinden kapıda ödeme avantajı ile güvenli bir alışveriş sağlayabilirsiniz.

Bu kadar kullanışlı olan ve pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu aydınger kağıdı ne kadar diye düşünebilirsiniz. Aydınger kağıdı toplu bir şekilde satılmaktadır. 250’li olarak bulundurduğumuz bu ürün ortalama bir fiyata sahiptir. İçerisinde çok fazla bulunduğunu göz önünde bulundurursak, uzun soluklu olarak kullanabileceğiniz bu kağıt için maliyeti uygundur.

Mimarlık okuyorum aydınger kağıdı nerede satılır? Mühendislik okuyorum aydınger kağıdını nerede bulabilirim? Proje yetiştirmem gerekiyor aydınger kağıdı kalmamış! gibi sorularla boğuşmanıza gerek yok. Aynı gün kargo avantajı ile istekirtasiye.com üzerinden dilediğiniz gibi alışverişinizi tamamlayabilirsiniz!

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.