Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

AYAKALI BROŞÜR STANDI

En çok kullanılan ve kullanım alanı en yaygın olan display ürünüdür. İnsanların toplu olarak bulunduğu fuarlar, alışveriş merkezleri, bankalar, okullar, hastaneler, muayenehaneler, araç satış galerileri gibi mekanlarda ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız broşürlerinizi koymak için en şık ürünlerdendir.

Tekli olarak kullanıldığında ayaklı menü standı olarak da kullanılabilir. Ayaklı broşür standları tasarımlarına göre farklı adlandırılabilirler.

Ayaklı Broşür Standı Çeşitleri

Ayaklı broşür standları zig-zag broşürlükler, basamaklı broşür standı, akrilik broşürlükler, katlanır broşürlükler, leaflet broşürlükler, çift taraflı ayaklı broşürlükler, rapid broşürlük seti olarak adlandırılır.

Ayaklı Broşür Standı Fiyatları

Ayaklı broşür standları ebatlarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlar almaktadır. Yukarıda modellere göre broşür standı fiyatlarımızı bulabilirsiniz. Toplu alım veya farklı tasarımlar için bzimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm broşür standları ve display ürünleri kendi imalatımızdır. Bu yüzden her türlü özel ölçü ve tasarım taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

 

 

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.