x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

AVANTAJLI ÜRÜN PAKETLERİ

ÜRÜN PAKETLERİ

Fabrikalar, iş yerleri, ofisler, eğitim kurumları, atölyeler vb. yerlerde günlük olarak en çok tüketilen ürünler temizlik malzemeleri ve gıda ürünleridir. Çünkü iş yerleri gibi kalabalık alanlarda, hijyenik ortamların oluşması ve hastalıkların yayılmasının önlenebilmesi için her gün detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca temiz ve ferah bir ortam, çalışma verimliliğini de olumlu yönde etkilemektedir. Bu nedenle her ihtiyacı karşılayacak temizlik ürünleri çok sık bir şekilde temin edilmelidir. Fakat bazı ürünler, tek alımlarda oldukça maliyetli olup iş yeri sahiplerinin ceplerini zarara uğratabilirler. İş’te Kırtasiye, her probleminize uygun ve pratik çözümler sunduğu gibi temizlik ürünleri sorununuzu da çözmek için çaba sarf etmektedir. En ince detayına kadar düşünülen avantajlı ürün paketleri sayesinde en kaliteli ürünleri avantajlı fiyat seçeneği ile satın alabilirsiniz. Alacağınız çoklu ürün paketleri sayesinde ürünlerin takibini her gün yapmakla uğraşmaz, ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde giderebilirsiniz. Kalabalık iş yerleri ve kurumlarda temizlik malzemesi probleminin yanında gıda ürünleri temini de oldukça büyük sorunlar yaratabilir. Avantajlı gıda paketimiz sayesinde ofis ve iş yerlerinizin günlük olarak ihtiyaç duyacağı tüm ürünler tek bir paket içerisinde! İş’te Kırtasiye, sizler için tüm ürünlerin en kalitelisini ve en hesaplısını sunmaya devam ediyor.

Avantajlı Temizlik ve Hijyen Paketleri

Hijyen ve temizlik, hastalıkların yayılmasını önlemek noktasında büyük öneme sahip olduğu kadar, çalıştığımız yerlerin daha yaşanabilir ve ferah bir ortam olmasını da sağlar. Mutfak temizliği de ofis ve iş yerlerinin genel temizlik seviyesini gösterir. Yemekler de mutfaklarda hazırlandığından mutfak temizliği sağlık açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenle kullanılan temizlik malzemeleri her ofis için vazgeçilmez ürünlerdendir. Temizlik ve hijyen ürünlerinde çok fazla seçenek ve geniş fiyat aralığı olduğundan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat biz İş’te Kırtasiye olarak, sizin hayatınızı kolaylaştırmak için en ince detaylara kadar düşünerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüzey temizleyiciden sabunlara, temizlik bezinden Camsil’e; çamaşır suyundan banyo spreyine, tuvalet kokusundan mutfak spreyine; bulaşık deterjanından yağ sökücüye, lavabo açıcıdan kağıt havluya kadar temizlik konusunda ihtiyacınız olan her ürünü en uygun fiyat seçeneği ile tek pakette birleştirdik. En ucuz temizlik malzemelerini arıyorsanız, doğru adrestesiniz. En kaliteli temizlik malzemeleri ile dolu avantajlı ürün paketlerimizi kaçırmayın!

Avantajlı Gıda Paketi

Ofis ve iş yerlerinizde devamlı tüketilen malzemeleri tek tek takip edip satın almak zor olabilir. Peki, sizlere çok tüketilen ofis gıda ürünlerinizi tek bir paket halinde sunsak ve fiyatı çok daha ekonomik yapsak? Hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz. Sizin için hazırladığımız avantajlı gıda paketinde neler mi var? Gün içerisinde bir kurtarıcı rolünde olan ve dinç kalabilmek için oldukça fazla tüketilen kahvelerden, günün her saatinde içilebilen ve kahvaltıların vazgeçilmezi olan çaylara; içeceklerinizi tatlandırabilmek için küp şekerlerden, daha yumuşak kahve içmek isteyenler için süt tozuna; keyfinden asla ödün vermeyenler için türk kahvesinden, bitki çayı tutkunları için ıhlamurlara; daha pratik ve hızlı çözüm üretebilen karton bardaklardan, ara öğünlerde veya ani tatlı krizlerinin çözüm ortağı keklere kadar ihtiyacınız olan her şeyi tek bir paket içerisinde bulabilirsiniz! İş’te Kırtasiye tüm bu ihtiyaçlarınızı en kaliteli ürünlerden seçerek, uygun fiyat avantajı ile sizlere sunuyor! İş’te Kırtasiye olarak tüm sorunlarınıza çözüm üretiyor, aradığınız her şeyi tek çatı altında bulabilmeniz için çalışıyoruz. Dilerseniz İstanbul / Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!

 

 

 

ÇOK-AL.png (15 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.