Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

ATAŞLAR

Dosya kağıtlarımızı bir arada tutmak amacı ile ataşlardan yardım alırız. Ataş yapısı itibari ile kağıtların üst tarafına yerleştirilebilir ve belirlenmiş kağıtları bir arada tutabilmektedir. Bu sayede dosya kağıtlarımızı kategorize edebilir, masa üstü dağınıklığımızı azaltabiliriz.

Alakalı dosya kağıtlarımızı bir arada tutmak isteyebiliriz. Bunun için zımba da kullanmak mümkündür. Ataşlar, zımbalara göre önemli bir farkı vardır. Zımbalar yapısı bakımından belki daha dayanıklı gibi görünseler bile zımba ile yaptığımız bir arada tutma işleminde kağıtlarımızda delikler açmak zorunda kalırız. Bu profesyonel ortamlarda, ya da çok önemli dosya kağıtlarında her zaman başvurulmak istenilen bir yöntem olmayabilir. Zımba yerine ataş kullanarak dosya kağıtlarına herhangi bir delinme söz konusu olmadan, kağıtları bir arada tutabilme imkanımız vardır.

ATAŞ MODELLERİ

Dosya kağıtlarını bir arada tutmada vazgeçilmez olan ataşlar içerilerinde boyut farklı olarak da ayrılırlar. Kullanacağınız kağıt sayısına göre bu ataş modelleri arasından dilediğiniz boyutları tercih edebilirsiniz. Ataşlar genel olarak nikel olarak üretilmektedirler. Bu gündelik kullanımda en çok kullanılan ataş modelidir. Aynı zamanda renkli ataşlar da çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Renkli ataşlar ile dosyalarınızı kategorize ederken daha renkli bir görünüm sağlamanıza yarayacaktır. Oldukça pratik, kullanımı çok rahat olan bu ataşlara sahip olmak için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve ofisiniz için ihtiyacınız olan sayıda ataşları satın alabilirsiniz.

ATAŞ FİYATLARI

Ataşlar kutu olarak satılmaktadır. Kutular içerisinde genellikle 100 ve üzerinde ataş adedi mevcuttur. Neredeyse ofis hayatımızın her gününde ihtiyaç duyduğumuz bu ataşlar adedi ve kullanış sıklığına göre de çok uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Ataş fiyatları istekirtasiye.com üzerinde sizler için en ucuz fiyatlar ile sergilenmektedir. Ucuz ataşlara sahip olmak için istekirtasiye.com üzerinden güvenli alışveriş gerçekleştirebilmeniz çok kolay. Üstelik aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.