Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

ASKILI DOSYALAR

Ofislerin her yerinde çok sayıda evrak ve dosya bulunmaktadır. Bunların hakimiyeti de bir o kadar önemlidir. Her ne kadar günümüzde birçok belgeyi bilgisayarlarımız üzerinde topluyor ve saklayabiliyor olsak bile, herhangi olası bir bilgisayar bozulması gibi durumlar yüzünden çoğu belgeyi hala baskılayarak saklamak çoğu sektörde zorunlu haldedir. Bu yüzden klasörler ve dosyalar ofislerin baş tacıdır.

Ofislerin genellikle masa arkaları dolap ya da raflar ile kaplıdır. Sayamayacağımız kadar da klasörleri her ofiste görmek çok mümkün. Fakat bir süre sonra bu klasörler artık sığmayabiliyor. İşte burada devreye askılı dosyalar giriyor. Askılı dosyalar sayesinde birçok belgeyi fazla yer kaplamasına sebep olmadan muhafaza edebiliyoruz.

Askılı dosyalar modeli sebebi ile de ofis ortamını toparlayıcı da diyebiliriz. Dağınık bir görüntünün aksine düzen ve tertipli bir görünüme sahiptirler. Askılı dosyalar sayesinde çalışanlar aradıkları belgeleri de kolaylıkla bulabiliyorlar. Askılı dosyaların yüzeyinde bulunan yazı yazabileceğimiz bir alanları da mevcuttur. Bu sayede hem dosyalarımızı kolay kategorize edebilir hem de düzenli bir şekilde muhafaza edebiliriz.

Bu askılı dosyaların uç yan taraflarında bulunan aparatları sayesinde asma işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Askılı dosyaları da bir arada tutmamızı sağlayan diğer bir askılı dosya aparatı ise askılı dosya havuzudur. Aynı zamanda buna askılı dosya dolabı da eşlik etmektedir.

İstekirtasiye.com sizler için hem askılı dosya hem de askılı dosya havuzunu bulundurmaktadır. Onlardan bazıları ise şöyledir; Esselte askılı dosya, Folix Askılı Dosya, Elba askılı dosya havuzu, Leitz askılı dosya havuzu, Metal askılı dosya havuzu, Leitz telli dosya askılı, Durable Askılı dosya kavalyesi gibi birçok kaliteli marka ve askılı dosya bulunmaktadır.

ASKILI DOSYA FİYATLARI

Ofisleriniz için hem çok kullanışlı hem yer kaplamayan hem de bu pratik ofis kırtasiye malzemesi olan askılı dosya fiyatlarının maliyeti de bir o kadar düşüktür. Ofislerde muhakkak ihtiyacınız olacak olan bu askılı dosyalarınızı, askılı dosya havuzlarınızı yedekte de bulundurarak olası bir belge sığmaması durumunda ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Hem en ucuz hem en kaliteli askılı dosyaları satın almak için hemen şimdi istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.