Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

ARŞİV KUTUSU

İş ortamlarında artık her ne kadar sözleşmeler, evraklar, raporlar ve dosyalar dijital ortamda saklanabiliyor, muhafaza edilebiliyor olsa bile çoğu sektörde her birinin baskısının alınarak saklanması gerekmektedir. Olası bir bilgisayar bozulması söz konusunda sakladığınız evraklarınıza geri ulaşamayabilirsiniz. Bunun için uzun süreli saklamanız gereken evraklar, raporlar ya da dosyalarınızın muhakkak baskısını alarak saklamanız gerekir.

Özellikle uzun süreli saklamanız gereken belgeleriniz olduğunu düşünelim. Bu belgelerin başına bir şey gelmeden muhafaza etmeniz gerekir. Bunun için arşivleme kutusuna başvurmanız mantıklı olacaktır. Arşiv kutusu boyutları dosya kağıtlarına ve klasörlere de uygunluk sağlayacak şekilde çeşitli olarak üretilmektedir. Bu sayede belgelerini katlamadan muhafaza edebilmeniz mümkün.

ARŞİV KUTUSU KULLANIM ALANLARI VE MODELLERİ

Evrak saklama kutusu olarak da bilinen arşiv kutularının üzerine yazabileceğiniz notlar ile hangi kutuda ne olduğunu kolaylıkla ayırt edebilir ve ihtiyaç durumunda kolayca belgelerinize ulaşabilirsiniz.

Arşiv kutusu karton ve plastik olarak üretilmektedir. Karton arşiv kutuları rahat ve kolay taşıma imkanını sunmaktadırlar. Örneğin iş yerinizden ayrılacağınızı düşünelim. Arşiv kolisi, ofiste bulunan size ait olan eşya ve belgelerinizi taşımanızda yardımcı olacaklardır. Bu taşınma durumlarında yalnızca ofis değil ev taşınmalarında bu tür belgelerinizi taşırken kolaylıkla taşınma kolisi olarak da kullanabilirsiniz.

Arşiv kutuları birbirinden farklı şekil ve boyutlarda üretilmektedirler. Kullanım amacınıza uygun bir arşiv kutusu bulmanız da çok kolay. Örneğin istekirtasiye.com üzerinden MAS Transfer kutusu karton çift yön, Mas arşiv kutusu kapaklı, Mas askılı dosya havuzu gibi birçok çeşitte arşiv kutusuna ulaşabilirsiniz.

ARŞİV KUTUSU FİYATLARI

Ofis ortamınızda uzun ya da kısa zamanlı muhafaza etmeniz gereken evrak, belge, rapor ya da sözleşmeleriniz için olmazsa olmaz ofis kırtasiye malzemesi olan arşiv klasörü fiyatları birbirinden uygun, en kalite ve en ucuz fiyatlar ile istekirtasiye.com’da. Ofisiniz için dilediğiniz kadar arşiv kutusu satın alabilir ve aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz. 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.