Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Amerikan Servis ve Tepsi Servisleri

Günümüzde ev ve restoranlarda bir masa örtüsü kullanmak yerine şıklık ve pratiklik bakımından genellikle amerikan servis tercih edilmektedir.

Amerikan servis dendiği zaman Amerika’ya özgü bir şey canlanmaktadır gözümüzde. Peki bu amerikan servis nedir? Yemek masalarının yemek esnasında kirlenmemesi neredeyse imkansız. Bu gibi durumlarda kullandığımız masa örtüleri yerine Amerikan servisleri yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Amerikan servis genellikle tek kişinin kullanacağı tabak, çatal ve bıçakların sığabileceği ölçülerde olan servis altlığı olarak tanımlanabilir. Evlerde kullanılan Amerikan servisler daha şıklık ve tasarım bakımından hoş bir görüntü olması amacı ile kullanılmaktadır.

Özellikle restoranlara gün içerisinde sayısız insan yemek yemek için restorana gelir. Her müşteri için ayrı bir masa örtüsü kullanmak yerine Amerikan servis kullanmak temizlik açısından daha kullanışlı bir malzemedir. Amerikan servis tasarlayarak restoranınızı temsil edebilirsiniz. Dilerseniz menünüzde bulunan seçmeli yiyecek ve içecek fiyatlarınızı ve fırsatlarınızı burada gösterebilirsiniz. Amerikan servis yapımında kullanılan kağıt ürünlerinden yapılan Amerikan servis baskı yapılabilme özelliğine sahiplerdir. Müşterileriniz siparişlerini beklerken sizin Amerikan servisleriniz üzerindeki tasarımı inceleyebilir ve bu sayede müşterileriniz üzerinde daha çok etki bırakabilirsiniz. Hem maliyet bakımından uygun hem de kullan at olarak kullanacağınız bu Amerikan servisler size masa örtülerine nazaran zaman kazandıracaklardır. Aynı zamanda Amerikan servislerinizin üzerinde görseli dilediğiniz zaman yeniden tasarlayabilir ve birden çok şekilde Amerikan servis kullanabilirsiniz.

Amerikan Servis Modelleri Ve Fiyatları

Amerikan servislerin hem ev hem iş yerlerinizde kullanmak üzere birçok çeşidi vardır. Tercihen nasıl bir servis altlığı kullanacağınıza göre dilediğiniz Amerikan servis satın alabilirsiniz. Amerikan servis ölçülerini genellikle tek kişiye yetecek ölçülere sahip olsa bile her biri birbirinden farklı olabilir. Sizler restoranınız için üzerine baskı yaptırarak satın alacağınız Amerikan servis ölçülerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz modelde Amerikan servisine sahip olmanız çok ekonomik. En ucuz Amerikan servislere sahip olmak için istekirtasiye.com’u ziyaret edip üzerine yapılması istediğiniz görseli ekleyerek dilediğiniz miktarda Amerikan servisi sipariş edebilirsiniz. Özellikle belirtmek istediğiniz notları da eklemeyi unutmayınız! 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.